İki çocuk annesinin ölmek istemiyorum mesajı sosyal medyayı salladı!

Türkiye'de son zamanlarda artan kadına şiddet ve cinayet olayları sonrası bazı kadınlar aynı durumlara düşmemek için yetkililerden yardım istiyor. Son olarak eşi tarafından kaçırılarak rehin alınan kadının davası ülke gündeminde konuşulmaya devam ederken,  Sakarya’da yaşayan Çiğdem Bozkurt isimli kadın, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile dikkatleri üzerine çekti.

İki çocuk annesi paylaştığı videoda bir süre önce boşandığı eşi tarafından bıçakla tehdit edilerek alıkonulup kaçırılmak istediğini söyledi. Boşandığı eşinden de  şikayetçi olan Çiğdem Bozkurt, mahkemede boşandığı eş T.’ye ev hapsi verilerek serbest bırakıldığını söyledi. Bu karar sonrası  öldürülmekten korktuğunu söyleyen iki çocuk annesi Bozkurt, yetkiliklerden yardım istedi.

PAYLAŞTIĞI VİDEOLAR SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU!
iKİ çocuk annesi genç kadın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda, “Sakarya’da yaşıyorum. Her boşanan kadının başına gelen şeyler benimde başıma geliyor. Eski eşim beni bıçaklamaya kalktı, şikayetçi olunca tutuklandı. Bugün ikinci duruşmamız vardı, ev hapsi verilerek serbest kaldı. ‘  Polis gelip seni kontrol edecek’ dediler ama kelepçe takılmadı. Daha öncede uzaklaştırma kararı varken beni bıçakla alıkoymuştu. 2 tane çocuğum var, korkuyorum ve ölmek istemiyorum. Öldürüldükten sonra haberlere çıkmak istemiyorum, lütfen bana yardım edin” dedi.

- Akyazi.net , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/9363397/iki-cocuk-annesinin-olmek-istemiyorum-mesaji-sosyal-medyayi-salladi