Böyle duyurdu Cumalı yine Gazeteciler Soruyor’da

Sabah Gazetesi  Sakarya Muhabiri olan Hüseyin Cumalı, Sakarya’nın tek uydu kanalı olan TV 264 televizyonunda gündem belirleyen “Gazeteciler Soruyor” isimli tartışma programından işlerinin yoğunluğu nedeniyle geçen Kasım ayında ayrılmıştı. Aynı zamanda Halk54.com Genel Yönetmeni olan gazeteci Cumalı bu ayrılıkla ilgili olarak “İşlerimin yoğunluğu nedeniyle gazeteciler soruyor isimli programdan ayrıldım” açıklamasında bulunmuştu.


Ancak Tokuş Medya bünyesinde bulunan TV 264 televizyonundaki programından ayrılan Cumalı ile Tokuş Medya yönetimi arasında yapılan görüşmeler sonrasında önceki gün tekrar anlaşma sağlandı. TV 264 Televizyonu Genel Yayın Müdürü Hakan Turhan ile el sıkışan Cumalı, “Bir yandan ulusan basın, bir yandan yerel basın nedeniyle işlerimiz son derece yoğunlaştı. Bu nedenle gazeteciler soruyor isimli programdan ayrılma kararı almıştım” dedi.


Cumalı, “Yaklaşık 3 yıldır bulunduğum program sonrasında televizyonun genel yayın müdürü Hakan Turhan ile birkaç kez konuştuk. Sonuç itibariyle sayın Turhan ile anlaşma sağladık ve tekrar Zafer Tokuş, Safa Polat ve Hakan Turhan ile birlikte yine Cuma Günleri saat 21.00’de yayınlanan ‘Gazeteciler Soruyor’ isimli programa konuşmacı olarak katılacağım. Konuşulmayanların konuşulduğu ‘Gazeteciler Soruyor’ isimli tartışma programına yarın akşam nasip olursa çıkacağım “dedi.

- Akyazi.net , Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/8946353/boyle-duyurdu-cumali-yine-gazeteciler-soruyorda