Biz bunları böyle haber yapsak basın savcısı bizi ifadeye çağırır.. Çocuk Faruk'tan mı Ahmet'ten mi? bilemiyorum!

 Son günlerde TV’lerde kadın programlarında  Sakarya çıkışlı olaylar konu olmaya devam ediyor. Son olarak yaşanan olay 20 yaşlarındaki Fatma adlı kızın  Akyazı’da yaşadıkları…


Şiddete uğrayan, uyuşturucu için satıldığını söyleyen genç kadının canlı yayına annesiyle birlikte çıkıp yaşadıklarını anlatırken, canlı yanında onu dinleyenler ‘Bu kadarda olmaz’ demekten kendilerini alamadılar..

 Akyazı ilçesinde yaşayan ve zihinsel engelli olan Fatma K. saçları kazınmış başında şapka annesiyle çıktığı Esra Erol’da  Ahmet adlı kişiyle evliliğini anlatırken, onu dinleyenler 'bu kadar da olmaz' dedi..
"AHMET BENİ SANDALYEYE OTURTTU, ANNESİ SAÇIMI KESTİ"

  Eşi Ahmet K.’nin kendisini öldürmekle tehdit ettiğini söyleyen genç kadın, kadın sığınma evinden ayrıldıktan sonra eşinin kendisinin saçlarını kazıttığını söyleyerek "Elimi kolumu bağladılar. Ahmet beni sandalyeye oturttu. Annesi de saçımı kesti" dedi.


  ÇOCUK FARUKTAN MI AHMETTEN Mİ?
Zihinsel engelli olduğu ifade edilen Fatma adlı kadın canlı yayında hamile olduğunu da söyleyerek canlı yayında ekran
başındakilere şu sözleriyle şoke etti..  ‘’Ahmet'le gittik beraber kalmaya işte Faruk'a.. Çocuk Ahmet'ten mi yoksa Faruk'tan mı bilmiyorum. Hamileyim.’
Canlı yayına katılan annesi ise ’ Ben diyorum Faruk'tan’ diyerek kızının arkadaşının kocasından hamile kaldığını iddia etti.

Genç kadın ise sözlerini şöyle sürdürdü.. ’Hastaneye gittim başım döndü merdivenlerden düştüm.. Ahmet hastaneye götürdü.. Test yaptılar hamilelik dediler. 2 hafta sonra gel dedi doktor bana. Bebek görünmüyor dedi Ahmet beni Faruk’a götürdü.. Ahmet, Faruk’a ilaç var mı? dedi.

Sonra Faruk’ta beni odasına götürdü.''(Genç kadın Faruk'la yaşadıklarını anlatıyor ancak ses kesiliyor)
 Yaklaşık yarım saat süren program yayının uzaması nedeniyle Pazartesi günü devam edecek..

- Akyazi.net , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/8756503/biz-bunlari-boyle-haber-yapsak-basin-savcisi-bizi-ifadeye-cagirir-cocuk-faruktan-mi-ahmetten-mi-bilemiyorum