Semra Aysal cinayetinde önemli gelişme

  Akyazı BBP ilçe başkanı Naim Yolcu’nun kız kardeşi olan Semra Aysal’ın hayatını kaybettiği kayalık alana eşi Hakan Aysal ile birlikte giderken çekilen görüntüleri ortaya çıktı.   Aynı tarihte eşi ve çocuklarıyla bölgeye giden bir aile hamile Semra Aysal’ın eşi tarafından zorla götürüldüğünü düşünerek o anları cep telefonuyla kaydetti, kayıt esnasında da, "Bu adam ya kadını aşağıya atacak ya da kadın adamı aşağıya atacak" diyerek verdiği tepki kayıtlarda yer aldı.

 Bu görüntüleri Cep telefonuyla kayıt altına alan kişinin görüntüleri kendi özel bilgisayarına attığı olayla ilgili ağabey BBP Akyazı İlçe Başkanı Naim Yolcu’yu televizyonda haberlerde gördükten sonra kendisine ulaşarak teslim ettiği öğrenildi.  

Ağabey Naim Yolcu lütfen Bilgisi olan bize ulaşsın

Cinayete kurban giden Semra Aysal’ın ağabeyi Naim Yolcu, "Bu olay basına yansıdıktan sonra birçok insan sosyal medya platformlarından yorumlar yazıyor. Olay anında orada olan da varmış. Aralarından bize tanıklık etmek için ulaşanlar oldu,

Bu konu için de bilgisi belgesi olanlar bize ulaşırsa memnun oluruz. Bu konu ile alakalı elinde fotoğraf veya bilgisi olan varsa da bize ulaşmalarını rica ediyorum. Zaten sosyal medyada da gözüküyor. İsmimiz ve soy ismimiz belli. Bize ulaşırlarsa memnun oluruz.” dedi.

- Akyazi.net , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/video/6521730/semra-aysal-cinayetinde-onemli-gelisme