Küçücek’te silahlı saldırı 1ölü 1 ağır yaralı

Edinilen bilgilere göre olay Akyazı’ya bağlı Küçücek Kandak Mahallesinde meydana geldi .İddialara göre saat 11. Oo civarında Ramis Kökmen kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. daha önce Cami Derneği meselesi yüzünden tartışan ve aralarında husumet oluşan daha öncede işlediği cinayet nedeniyle uzun süre cezaevinde yatan Z.K.ile Selahattin ve Hayati Aydemir. (57)Kardeşler de kal krizi geçiren Ramis Kökmen’in olduğu yere geldi.Z.K. Aydemir kardeşler arasında  tartışma çıktı.

 Çıkan tartışma kavgaya dönüşünce Z.K. silahını çıkararak Selahattin ve Hayati Aydemir.’i kurşun yağmuruna tuttu. iki kardeşi vuran Z.K. bu kez silahını Cami hocasına çevirdi silah tutukluk yapınca olay yerinden otomobiliyle uzaklaştı.

Olay yerine gelen 112 Ambulans Sağlık ekipleri yaralılar Selahattin ve Hayati Aydemir’e ilk müdahaleleri yapıktan sonra Akyazı Devlet Hastanesine kaldırdı.

Selahattin Aydemir. Hayatını kaybederken Hayati Aydemir. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi

Akyazı ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler Hastane önünde güvenlik tedbiri alırken Jandarma olayla ilgili geniş çapta inceleme başlattı.

- Akyazi.net , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/video/5110636/kucucekte-silahli-saldiri-1olu-1-agir-yarali