Deplasman masraflarını İdris Caymaz karşılayacak!

Sakaryaspor’un 12 Ocak Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Ergene Velimeşespor karşılaşmasının masraflarını Akbalık Güreşlerinin efsane Ağası İdris Caymaz karşılayacak. Caymaz’ın, deplasman masraflarının yanı sıra 5 forma da satın alacağı öğrenildi.

Caymaz’dan tam destek

4 Dönem Akbalık Güreş Ağalığı yaptığı süre içinde sporuna ve sporcuya inanılmaz destek veren, aslen Akyazılı olan ve aynı zamanda Tekirdağ Bölgesinin önemli iş adamlarından biri olan İdris Caymaz’ın Ergene Velimeşe maçının tüm masraflarını karşılayacağı öğrenildi. Cumartesi akşamı kampa girecek olan Sakaryaspor kafilesi Çorlu’da (Tekirdağ) Hilton Garden İnn’de kalacak. Deplasman masraflarını üstlenen Caymaz, yeşil-siyahlı kulübe maddi anlamda önemli bir destek sağlamış oldu.

‘Doğru işler yapıyorlar’

Sakarya’nın bu takıma daha çok destek olması gerektiğini belirten İdris Caymaz, “Mevcut yönetim çok doğru işler yapıyor. Bunun tüm Sakarya tarafından görülmesi ve bir konsorsiyum oluşturularak desteklerin artması gerekiyor. Bizlerde elimizden geleni yaparak Sakaryaspor’a sahip çıkmak istiyoruz.” dedi.

SAKARYA HALK

- Akyazi.net , Spor bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4218221/deplasman-masraflarini-idris-caymaz-karsilayacak