Serdivan'da cinayet(1) 1 ölü 2 yaralı

Aziz Güvener, Samet Karaca, Azim Çelik'in haberi 

MEDYABAR.COM 

Serdivan Arabacıalanı Mahallesinde sabah meydana gelen olayda jandarmadan emekli başçavuş O.S., sabah oturduğu sitedeki evinden çıkarak işyerine gitmek isterken sopalı 4 gencin saldırısına uğradı.Saldırıda sopalarla dövülen 50 yaşındaki başçavuş tabancasıyla saldırganlara ateş etti. Olayda bir kişi ölürken bir kişi de ağır şekilde yaralandı.

Alınan bilgilere göre olay bugün sabah saat 09.00 sıralarında Arabacıalanı Mahallesinde meydana geldi. Jandarmadan emekli olduktan sonra özel güvenlik şirketi bulunan O.S. 50) oturduğu siteden çıkarak park halindeki otomobiline binmek isterken, iddialara göre otomobilinin lastiğinin inmiş olduğunu gördü. Lastiği kontrol etmek isterken de orada bulunan elleri sopalı 4 kişinin saldırısına uğradı.

Emekli başçavuşu kendisini sopalarla dövmeye başlayan 4 kişiye üzerinde taşıdığı beylik tabancasını çekerek ateş etti.

Olayda 36 yaşındaki Ali İhsan Çerçel kasığından ve bacağından Melih K.28) ile göğsünden vuruldu.

CİNAYETLE İLGİLİ YAYINLANAN
İLK HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN..

Yaralılardan Ali İnsan Çerçel olay yerinde yaşamını yitirirken diğer yaralı Melih K. ile saldırıya uğrayan O.S. olay yerine gelen ambulans ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırıda yaralanan Melih K.nun durumunun ağır oldugu belirtildi

Olay sonrası araştırma yapan saldırıyla ilgili olarak kapsamlı araştırma yaparken, saldırının eski bir husumet yüzünden meydana gelmiş olabileceği belirtildi.

SALDIRI SONRASI.. 

- Akyazi.net , Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4204866/serdivanda-cinayet1-1-olu-2-yarali