Kuzuluk'ta Asfalt Serimi Başladı.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde özellikle İlçenin Termal Turizminin önemli yüzü olan Kuzuluk mahallesine giden yolları ve Çalışan işçilerin daha güzel yollarda işyerlerine gidebilmesi için Kuzuluk Fabrikalar yolunu kapsamlı olarak bakım ve onarıma alan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı  Belediyesi çalışmalar kapsamında geçtiğimiz haftalarda başlattığı yol tesviye ve zemin düzeltme işlemlerinin ardından dün itibari ile Asfalt serimine başladı.

Hem Kurban Bayramında ilçeye gelen misafirler, hem de ilçeye de yaşayan vatandaşları bozuk yollardan kurtarmak, trafik anlamında rahat etmesini sağlamak amacıyla başlatılan bakım ve onarım çalışması ile Hastane mahallesinden Kuzuluk Mahallesi ışıklarına ve Kuzuluk Fabrikalar yolunda zemin çalışması ile birlikte yapılan Asfalt serimi ile güzelleşen yollar, ilçenin hizmetine bayram öncesinde açıldı.

Asfalt çalışmalarını yakından takip eden Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan " Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirilen alt yapı ve asfalt çalışmaları bu bölgeye önemli bir rahatlık sağlayacaktır. Bayram arefesinde yoğun tempoda çalışan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Belediyemiz personeline teşekkür ediyorum. Özellikle Karaçalılık mahallemizde ve Kuzuluk- Taşburun Mahallemizde ikamet eden vatandaşlarımız çok memnunlar, ilçemizin diğer eksik kalan bölgelerinde de en kısa zamanda bu çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Hassaten İlçemiz halkı adına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu'na teşekkürü bir borç biliyorum " dedi.

- Akyazi.net , Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4199842/kuzulukta-asfalt-serimi-basladi