Sitemize Sanal saldırı 8 saat yayında kalamadık

16 Nisanda görkemli bir programla 14.yılını kutlayan www.akyazi.net haber sitemize dün gece sanal saldırılar yapılmış, gece saat 01.00 de ise sitemizi açılamaz duruma getirmiştirler. Elimizde olmayan bu nedenle yaklaşık 8 saat yayınımız kesilmiştir. Tüm okurlarımızdan özür diliyoruz.

Ticarette her şey mubahtır mantığıyla yaşayan, ticarette her türlü hileyi kendine yakıştıran insan müsvetteleri her zaman vardı ve var olacaklarda. Cehennem kimin için var ki.

Dün Esnaflık yaparken senedini ödemek için çarşı içerisinde tur atan, siyasete girdikten sonra İlçenin en zenginleri arasına girenler, bağış paralarıyla mal edinenler, tek geçim kaynakları Siyaset ve Din tüccarlığı olanlar, siyasetin gücüyle kendilerini dokunulmaz zannedenle;. Bilin ki bu dünyada ve ahirette hiç olacaksınız. Tehditler, İftiralar ve şantajlar bizleri yolundan etmez, aksine azmimizi artırır.

www.akyazi.net internet haber sitesi güçlünün değil, haklının ve mazlumun yanında olmaya devam edecektir. Bunu engelleyecek güç henüz keşfedilmemiştir.

- Akyazi.net , Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4193225/sitemize-sanal-saldiri-8-saat-yayinda-kalamadik