Sakaryaspor'da deprem etkisi! Resmi açıklama geldi

SPOR264.COM:-

Pazar günü ligde oynanan Bodrumspor maçı sonrası yönetimden bazı isimlerin teknik direktör Suat Kaya ile yolların ayrılması gerektiği konusunda görüş bildirmişti.

Yeşil-siyahlı yönetim kendi arasında gerçekleştirdiği toplantı sonrasındaysa Suat Kaya ile yolları ayırma kararı almıştı.

Hocanın yanı sıra 6 futbolcunun daha bileti kesildi. Sezon başından itibaren performanslarından memnun olunmayan Aydın Yılmaz, Taşkın İlter, Erdican Şehit, Hüseyin Bilge, Alparslan Demir ve Ali Fırat Okur kadro dışı bırakıldı.

İşte Sakarayspor yönetiminden yapılan o açıklama;

"1) 25/11/2019 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantımızda oybirliği ile alınan kararlar neticesinde takımımızın teknik direktörü Suat Kaya ve ekibiyle yollarımız ayrılmış oluğ kendilerine emekleri için teşekkür eder bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dileriz.

2) Yönetim kurulu kararı ile futbolcularımdan Aydın Yılmaz, Taşkın İlter, Erdican Şehit, Hüseyin Bilge, Alparslan Demir ve Ali Fırat Okur ile konuşarak kadro planlamasında olmadıklarını bildirilmiş olup kendilerine takım bulmaları için izin verilmiştir."

- Akyazi.net , Spor bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4192730/sakaryasporda-deprem-etkisi-resmi-aciklama-geldi