Murat Eczanesi Dualarla Hizmete Açıldı

Akyazı Konuralp Mahallesi 2010 sokakta Eczacı Murat Okumuş tarafından faaliyet verecek olan Murat Eczanesi bugün yapılan törenle hizmete başladı. Açılışa Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediyesi Meclis üyeleri, Ruhi Yılmaz, Murat Öz, Ak Parti Gençlik Kolu Başkanı Osman Öztürk, Mhp ilçe Eski Başkanı Ahmet Birinci, Murat Eczanesinin civarında bulunan Kutay İnce eczanesi sahibi ve çalışanları,  basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesinde Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan açılışa katılanlara hep birlikte topluca dua yaptırdı. Açılış kurdelesini  Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Ak Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, Akyazı Belediyesi Meclis Üyesi Ruhi Yılmaz birlikte kestiler.

Açılışın ardından ilk olarak Eczanenin içini gezen Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan eczane sahibi Murat Okumuş’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu. İlçeye yeni bir eczanenin daha açılmasının sevindirici olduğunu ifade eden Başkan Akcan  “ Akyazı Belediyesi olarak tüm esnafımızın yanındayız ve her zaman vatandaşlarımızın, esnafımızın hizmetindeyiz” dedi

Murat Eczanesi ayrıca açılışa katılan tüm misafirlere çeşitli ikramlarda bulundu.

- Akyazi.net , Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4189149/murat-eczanesi-dualarla-hizmete-acildi