Cennetin Çocukları bir ışık olmak istedi

Akyazı İnönü İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri Okul bahçesinde düzenledikleri Öğrenci ve velilerin katılımıyla ‘’Cennetin Çocukları’ ’adı altında ‘’Bir Işık’ta sen ol’’ kampanyası kapsamında düzenledikleri kermesin gelirlerinin tamamını Suriye Afrin ve İdlib bölgelerindeki muhtaç insanlara yardım edilmesi içim İHH yardım kuruluşuna teslim ettiler.

Akyazı İHH Temsilcisi Emin Akbayrak;  Akyazı İnönü ilkokulu 3/A sınıfı öğrencileri 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı kazanımlarından olan Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun çocuklar tarafından içselleştirilmesi ve bunun hayata yansıtılması amacıyla İnönü İlkokulunda veli ve öğrenci işbirliğiyle "Cennetin Çocukları" adı altında, " Bir Işık da Sen Ol."   sloganıyla  bir hayır kermesi etkinliği düzenleyip elde edilen gelirini Akyazı İHH vakfımızın Acil Un Kampanyamıza bağışladılar. Bu örnek ve çok güzel davranışlarından dolayı Akyazı İnönü İlkokulu İdaresine, 3/A sınıfı öğretmeni Faruk Kılıman hocamıza, 3/A sınıfı öğrenci ve değerli velilerine çok teşekkür ediyorum. Rabbim kendilerinden razı olsun inşallah dedi.

Kampanyamız devam etmekte olup katkıda bulunmak isteyenler Akyazı Vakıfbank karşısından veya 0539 960 96 87, 0532 278 25 15 Akyazı İHH irtibat telefonlarından bize ulaşabilirler.

Emin Akbayrak

Akyazı İHH Temsilcisi

- Akyazi.net , Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/4184660/cennetin-cocuklari-bir-isik-olmak-istedi