Ülkü Ocaklarından sitemize ziyaret

Murat Yıldırım yerine Geçtiğimiz günlerde Akyazı Ülkü Ocakları başkanlığına atanan Oğuzhan Çayır ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri Salı günü akşam saatlerinde akyazi.net internet haber sitesi genel yayın yönetmeni TV264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi Alaattin Onur’u Ada Caddesindeki bürosunda ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Akyazı Ülkü Ocakları başkanı Oğuzhan Çayır Başta üniversite bölgeleri olmak üzere özellikle eğitim öğretim kurumlarının çevrelerine konumlanmış zehir tacirleri, Türk gençlerini zehirlemekte ve onları birer bağımlı hale getirerek benliklerinden uzaklaştırmaktadır. Başta emniyet güçlerimiz olmak üzere devletimizin bütün kadroları tacirlerle ve bağımlılıkla mücadele ediyorlar. Bu mücadele her geçen gün artmasına karşın, zehir tacirleri de boş durmamakta ve Türk gençlerini zehirlemeye devam etmektedirler. Ülkü Ocakları gibi toplum yararına olan sivil toplum kuruluşları bu mücadeleye dahil olmakta ve uyuşturucuya geçit vermemek için her türlü fedakarlığı yapmaya davet ediyorum. İlçemizde özellikle çarşı içi, pazaryeri üniversite bölgesinde uyuşturucu trafiğinin yoğun olduğunu görmekteyiz. Ülkü Ocakları, devlet kadrolarımıza her konuda olduğu gibi uyuşturucuyla ve bağımlılıkla mücadelede de destek olmaya devam edecektir. Bu konuda her kesimden olduğu gibi basın mensubu büyüklerimizden de destek bekliyoruz ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren akyazi.net internet haber sitesi genel yayın yönetmeni TV264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi Alaattin Onur ilçemizin her derdiyle dertlenmek bizim en önemli vazifelerimizden biri bu nedenle Akyazı Ülkü Ocaklarının bu mücadelesini destekliyor haklı mücadelelerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz dedi.

 

- Akyazi.net , Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/11191824/ulku-ocaklarindan-sitemize-ziyaret