Olgunlar Turnuvası için tribün yapılıyor

UEFA tarafından Dünya’da en iyi 'Özel Spor Organizasyonu' olarak gösterilen ve bu konuda ödül alan   Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasının 32. serüveni için geri sayım başladı. İki senedir pandemi sebebiyle ara verilmesinin ardından, bu sene yeni yerinde tekrar başlamak adına gün sayıyor. Yaklaşık bir buçuk-iki ay sürecek olan turnuva bu sene Sakarya Atatürk Stadyumu'nun hemen yanındaki büyük halı sahada düzenlenecek. 

TRİBÜN ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Stadyumun hemen yanında yer alan halı saha da oynanacak olan maçlar için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Sakaryalı futbol severlerin yaz akşamlarında gözdesi olan turnuva için yetkililer bin kişilik bir tribün yapılıyor. Aynı zamanda reklam yerleri ve bayraklarında turnuva başlangıcına kadar yetiştirileceği bilgisine ulaşıldı. 

HAZİRAN'DA BAŞLIYOR!
Turnuvanın 21-22 Haziran gibi yapılması planlanıyor. Turnuvanın açılışına davet edilecek isimler de merak konusu oldu. Turnuvanın 30. yılında yaptığı büyük açılış törenine Tuncay Şanlı, Ümit Karan, Hakan Ünsal, Hasan Kabze, Ibrahim Yattara, Hamit Altıntop gibi birçok ünlü isim katılmıştı. Bu seneki açılış töreninde ise ünlü televizyoncu ve iş adamı Acun Ilıcalı'nın davet edildiği konuşuluyor.

Spor264.com.tr

- Akyazi.net , Spor bölümünde yayınlandı
https://www.akyazi.net/haber/10373992/olgunlar-turnuvasi-icin-tribun-yapiliyor