• BIST 98.415
  • Altın 277,449
  • Dolar 5,7824
  • Euro 6,4409
  • Sakarya : 20 °C

Sakarya Süper ve 1.Amatörde 2.Hafta müsabaka programı

Sakarya Süper ve 1.Amatörde 2.Hafta müsabaka programı
Sakarya Süper ve 1.Amatör lig maç programı belli oldu.İşte Süper ve 1 Amatörde haftanın maçları.

 

 

 

 

 

İlçemizi Süper Amatörde temsil eden As Akyazıspor ligin ikinci haftasında kendi sahasında Hendek Dereköysporu Pazar günü saat 15-00 te Akyazı suni çimde ağırlayacak.

İşte Haftanın Programı

 

 

 

 

 

 

 

SÜPER AMATÖR LİGİ A GRUBU (2019-2020)

KARAAPTİLERAKINSPOR — SAKARYAKIRKPINARSPOR                 2019-2020 Sezonu           Karaaptiler         2. HAFTA                05.10.2019 saat:15:00

YEŞİLYURTBELDESPOR — SÖĞÜTLÜSPOR                            2019-2020 Sezonu           Hacıkışla              2. HAFTA             05.10.2019 saat:15:00

KARASUSPOR — HARMANLIKSPOR                       2019-2020 Sezonu           Karasu Suni        2. HAFTA             05.10.2019 saat:15:00

KIŞLAÇAYSPOR — ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR                      2019-2020 Sezonu           Kışlaçay                2. HAFTA             05.10.2019 saat:15:00

SERDİVANSPOR — KOCAALİSAHİLSPOR                              2019-2020 Sezonu           Ekrem Karaberber Tesisleri        2. HAFTA                05.10.2019 saat:15:00

BAY — KARASUAZİZİYESPOR                     2019-2020 Sezonu           Belirlenmedi      2. HAFTA             –

SÜPER AMATÖR B GURUBU

 

ADAPAZARISPOR — KARAPÜRÇEKSPOR                             2019-2020 Sezonu           Karaman Suni Çim           2. HAFTA                06.10.2019 saat:15:00

ASAKYAZISPOR — HENDEKDEREKÖYSPOR                          2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA             06.10.2019 saat:15:00

GEYVESPOR — KOCAALİSPOR                  2019-2020 Sezonu           Geyve  2. HAFTA             05.10.2019 saat:15:00

KAZIMİYESPOR — ARİFİYESPOR                              2019-2020 Sezonu           Kazımiye             2. HAFTA             06.10.2019 saat:15:00

SAPANCAGENÇLİKSPOR — ERENLERSPOR                          2019-2020 Sezonu           Sapanca Atatürk              2. HAFTA                06.10.2019 saat:15:00

TÜVASAŞDEMİRSPOR — KARASUYALISPOR                      2019-2020 Sezonu           Erenler Atatürk                2. HAFTA                06.10.2019 saat:15:00

1. AMATÖR A GRUBU (2019-2020)

AKYAZIAKINSPOR — FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR                      2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA                06.10.2019 SAAT:19:00

YEŞİLLERGENÇLİKSPOR — KOCATÖNGELSPOR                  2019-2020 Sezonu           Hendek Suni      2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:15:00

LİMANDERESPOR — YENİALANDÜZÜSPOR                        2019-2020 Sezonu           Ferizli Suni          2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:14:00

SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR — HIZIRTEPEÖZENSPOR                               2019-2020 Sezonu           Ekrem Karaberber Tesisleri                2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:18:00

AKARTEPESPOR — ALAAĞAÇSPOR                        2019-2020 Sezonu           Söğütlü                2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:15:00

TARAKLISPOR — KÜÇÜCEKBELDESPOR                2019-2020 Sezonu           Taraklı   2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:15:001. Amatör B Grubu (2019-2020)

AKYAZIGÜCÜSPOR — HACIMERCANSPOR                         2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:17:00

OZANLARGÜCÜSPOR — HENDEKBOĞAZSPOR                 2019-2020 Sezonu           Erenler Atatürk                2. HAFTA                06.10.2019 SAAT:19:00

SAKARYATEKSPOR — KIZILCIKSPOR                       2019-2020 Sezonu           Erenler Atatürk                2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:17:00

HANLIKÖYSPOR — BÜYÜKYANIKSPOR                 2019-2020 Sezonu           Hanlıköy              2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:15:00

HAYREDDİNSPOR — AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR                     2019-2020 Sezonu           Mekece               2. HAFTA                06.10.2019 SAAT:15:00

OLYMTOURHARUNUSTASPOR — AKYAZISPOR                2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA             06.10.2019 SAAT:13:001. Amatör C Grubu (2019-2020)

KUZULUKSPOR — FERİZLİ2011SPOR                      2019-2020 Sezonu           Kuzuluk Suni      2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:16:30

HENDEKYENİMAHALLESPOR — AKOVABARIŞSPOR                        2019-2020 Sezonu           Hendek Suni      2. HAFTA                05.10.2019 SAAT:16:30

KAYNARCASPOR — SAKARYASHÇEKSPOR                          2019-2020 Sezonu           Kaynarca Suni   2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:14:00

AŞAĞIKİRAZCASPOR — TAŞKISIĞISPOR                              2019-2020 Sezonu           Arifiye Belediye Kompleksi         2. HAFTA                05.10.2019 SAAT:16:30

ŞEYHVARMAZSPOR — YUVALAKSPOR                  2019-2020 Sezonu           Mekece               2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:16:30

YAĞCILARSPOR — KEREMALİSPOR                        2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:18:001. Amatör D Grubu

PAZARKÖYEĞİTİMSPOR — SAKARYACADDESİSPOR                       2019-2020 Sezonu           Akyazı Suni         2. HAFTA                05.10.2019 SAAT:16:00

TURNALITELLİGÖLSPOR — HARBİŞSPOR                             2019-2020 Sezonu           Kaynarca Suni   2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:16:30

KAZIMPAŞABİRLİKSPOR — YUVALIDERESPOR                  2019-2020 Sezonu           Karaman Suni Çim           2. HAFTA                05.10.2019 SAAT:20:00

AKÇAYSPOR — HACIKIŞLASPOR                              2019-2020 Sezonu           ARİFİYEKALAYCI SUNİ   2. HAFTA             05.10.2019 SAAT:18:00

GARAJLARTAÇSPOR — ALTINDERESPOR                             2019-2020 Sezonu           Erenler Atatürk                2. HAFTA                05.10.2019 SAAT:14:00

BAY — TAŞBURUNSPOR                              2019-2020 Sezonu           BAY        2. HAFTA

 

Bu haber toplam 419 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dünya şampiyonuna muhteşem karşılama15 Ekim 2019 Salı 16:13
  • Dünya Şampiyonu Altun’a karşılama töreni yapılacak14 Ekim 2019 Pazartesi 16:52
  • Yuvalak Spor 3 Kuzuluk Spor 114 Ekim 2019 Pazartesi 10:08
  • Pazarköy Eğitim Spor kaldığı yerden devam 3-013 Ekim 2019 Pazar 23:47
  • Abdulhamit Altun Dünya şampiyonu13 Ekim 2019 Pazar 23:00
  • Sakaryaspor'a soğuk duş: 3-013 Ekim 2019 Pazar 22:44
  • Alaağaç Spor farklı kazandı 5-112 Ekim 2019 Cumartesi 19:49
  • As Akyazı 0 Demir spor 012 Ekim 2019 Cumartesi 17:53
  • Süper Ve 1.Amatörde 3.Hafta Programı Belli Oldu10 Ekim 2019 Perşembe 16:41
  • Ohhh! Nihayet 3 puan10 Ekim 2019 Perşembe 09:46
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim