• BIST 97.098
  • Altın 259,857
  • Dolar 5,7330
  • Euro 6,4543
  • Sakarya : 18 °C

Olgunlarda heyecan başlıyor

Olgunlarda heyecan başlıyor
Geleneksel Olgunlar Turnuvasının 31ncisi Pazartesi günü başlıyor. İşte aralarında Akyazı'nın da aralarında bulunduğu turnuvaya katılan takımlar ve ilk maçların programı

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI

Genç Olgunlar Kategorisi (5 Grupta toplam 31 Takım)


 

 


 

 

A Grubu Takımları

1-Çiftçi Kardeşler

2-Kaya Ahşap&Türk Yapı

3-Eriş Yem

4-Ada Lider

5-Bayrak Ağaç

6-Delta Temizlik

7-Çemsan A.Ş.

  B Grubu Takımları

1-Ferizli Gücü

2-Topçuoğlu Koltuk

3-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor

4-Kılıçoğlu Otomotiv

5-Eser Okulu Bahçıvanspor

6-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel

  C Grubu Takımları

1-İnci Mutfak

2-Bes Aydınlar Yapı

3-Gürtırspor

4-İzrek Automotive Labels

5-Tekoplus

6-Kayar Sucuk

  D Grubu Takımları

1-Sakarya Efe Tur

2-Milli Eğitim

3-Sivişoğlu Yapı

4-Ada Eser Yapı

5-Güneşlerspor

6-Adapazarı Belediyesi

  E Grubu Takımları

1-Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor

2-Murat Eğitim

3-Çalışkan Otomotiv

4-Enma İnşaat

5-Ferkas Mühendislik

6-Sakarya 79

NOT: Genç Olgunlar Kategorisinde her gruptan ilk ikiler ve tüm grupların en iyi iki tane üçüncüsü olmak üzere toplam 12 takım çeyrek final niteliğindeki ikinci tura yükseleceklerdir. 

---  

Olgunlar Kategorisi (Tek Grupta toplam 10 Takım)

1-Kocaeli Bahçeşehir Koleji

2-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı

3-Uzman Kimya

4-Kebapçıbey

5-Sakarya Master

6-Akyazı Konak İnşaat

7-Milli Eğitim

8-STA Spor Kompleksi

9-Yılmazlar İnşaat

10-Cumhur Çelik

NOT: Grubu ilk dörtte bitiren takımlar direk olarak yarı finale yükseleceklerdir.  

---

Tecrübeli Olgunlar Kategorisi (Tek Grupta toplam 8 Takım)

1-Marmara İnan İzolasyon

2-Gürdal Turizm

3-Remax Hür

4-Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market

5-Gün İnşaat

6-Yıldız Yemek

7-Beşkardeşler Mobilya

8-Akyazıspor&Çetinkaya Market

NOT: Grubu ilk dörtte bitiren takımlar direk olarak yarı finale yükseleceklerdir.  

 

GAZİ METAL 31NCİ SAKARYA OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASINDA İLK İKİ HAFTA

  17 Haziran 2019 Pazartesi

Saat 20.30 Müzik Dinletisi

Saat 20.45 AÇILIŞ (Saygı Duruşu, İstiklal Marşının Okunması ve Konuşmalar)

Saat 21.00 Gösteri Maçı (Olgunlar Futbol Turnuvasının Enleri)

Saat 22.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Murat Eğitim (Genç Olgunlar E Grubu)

  18 Haziran 2019 Salı

Saat 20.30 Çalışkan Otomotiv-Enma İnşaat (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 21.30 Ferkas Mühendislik-Sakarya 79 (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.30 İnci Mutfak-Bes Aydınlar Yapı (Gençler C Grubu)

Saat 23.30 Gürtırspor-İzrek Automotive Labels (Gençler C Grubu)

  19 Haziran 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Çemsan A.Ş.-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Gençler A Grubu)

Saat 20.30 Eriş Yem-Delta Teknik (Gençler A Grubu)

Saat 21.30 Bayrak Ağaç-Ada Lider (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Ferizli Gücü-Topçuoğlu Koltuk (Gençler B Grubu)

Saat 23.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Kılıçoğlu Otomotiv (Gençler B Grubu)

  20 Haziran 2019 Perşembe

Saat 20.30 Sakarya Efe Tur-Milli Eğitim (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 21.30 Sivişoğlu Yapı-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 22.30 Güneşlerspor-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.30 Eser Okulu Bahçıvanspor-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler B Grubu)

  21 Haziran 2019 Cuma

Saat 19.30 Tekoplus-Kayar Sucuk (Gençler C Grubu)

Saat 20.30 İnci Mutfak-İzrek Automotive Labels (Gençler C Grubu)

Saat 21.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Enma İnşaat (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.30 Murat Eğitim-Sakarya 79 (Genç Olgunlar Kategorisi E Grubu)

Saat 23.30 Çalışkan Otomotiv-Ferkas Mühendislik (Genç Olgunlar E Grubu)

  22 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 20.30 Ferizli Gücü-Kılıçoğlu Otomotiv (Gençler B Grubu)

Saat 21.30 Çiftçi Kardeşler-Eriş Yem (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Ada Lider-Çemsan A.Ş. (Gençler A Grubu)

Saat 23.30 Delta Teknik-Bayrak Ağaç (Gençler A Grubu)

  23 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kayar Sucuk (Gençler C Grubu)

Saat 20.30 Gürtırspor-Tekoplus (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 21.30 Milli Eğitim-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 22.30 Sakarya Efe Tur-Ada Eser Yapı (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 23.30 Sivişoğlu Yapı-Güneşlerspor (Genç Olgunlar D Grubu)

  24 Haziran 2019 Pazartesi

Saat 19.30 Bayrak Ağaç-Çiftçi Kardeşler (Gençler A Grubu)

Saat 20.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Ada Lider (Gençler A Grubu)

Saat 21.30 Çemsan A.Ş.-Delta Teknik (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Topçuoğlu Koltuk-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler B Grubu)

Saat 23.30 Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor-Eser Okulu Bahçıvanspor (Gençler B Grubu)

  25 Haziran 2019 Salı

Saat 19.30 Ada Eser Yapı-Güneşlerspor (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 20.30 Milli Eğitim-Sivişoğlu Yapı (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 21.30 Sakarya Efe Tur-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar D Grubu)

Saat 22.30 İzrek Automotive Labels-Tekoplus (Gen Olgunlar C Grubu)

Saat 23.30 Bes Aydınlar Yapı-Gürtırspor (Genç Olgunlar C Grubu)

  26 Haziran 2019 Çarşamba

Saat 19.30 Uzman Kimya-Kampüs Halı Yıkama&Yıldız Yapı (Olgunlar Kategorisi)

Saat 20.30 Kebapçı Bey-Kocaeli Bahçeşehir Koleji (Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Sakarya Master-Yılmazlar İnşaat (Olgunlar Kategorisi)

Saat 22.30 Akyazı Konak İnşaat-STA Spor Kompleksi (Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Milli Eğitim-Cumhur Çelik (Olgunlar Kategorisi)

  27 Haziran 2019 Perşembe

Saat 20.30 Remax Hür-Gürdal Turizm (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 21.30 Deniz Fren&Bosna Pırıldar Market-Marmara İnan İzolasyon (Tecrübeli Olgunlar)

Saat 22.30 Gün İnşaat-Beşkardeşler Mobilya (Tecrübeli Olgunlar Kategorisi)

Saat 23.30 Yıldız Yemek-Akyazıspor&Çetinkaya Market

  28 Haziran 2019 Cuma

Saat 19.30 Ferizli Gücü-Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel (Gençler B Grubu)

Saat 20.30 Kılıçoğlu Otomotiv-Eser Okulu Bahçıvanspor (Gençler B Grubu)

Saat 21.30 Eriş Yem-Bayrak Ağaç (Gençler A Grubu)

Saat 22.30 Delta Teknik-Kaya Ahşap&Türk Yapı (Gençler A Grubu)

Saat 23.30 Çiftçi Kardeşler-Çemsan A,Ş. (Gençler A Grubu)

  29 Haziran 2019 Cumartesi

Saat 19.30 Murat Eğitim-Çalışkan Otomotiv (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 20.30 Enma İnşaat-Ferkas Mühendislik

Saat 21.30 Bakas Sigorta İnşaat&Lahnaspor-Sakarya 79 (Genç Olgunlar E Grubu)

Saat 22.30 İnci Mutfak-Kayar Sucuk (Genç Olgunlar C Grubu)

Saat 23.30 İzrek Automotive Labels-Bes Aydınlar Yapı (Gençler C Grubu)

  30 Haziran 2019 Pazar

Saat 19.30 Ada Lider-Delta Teknik (Gençler A Grubu)

Saat 20.30 Çemsan A.Ş.-Eriş Yem (Gençler A Grubu)

Saat 21.30 Kaya Ahşap&Türk Yapı-Çiftçi Kardeşler (Gençler Grubu)

Saat 22.30 Topçuoğlu Koltuk-Ankara Ofis Yem&Kuyudibi Savaşspor (Gençler B Grubu)

Saat 23.30 Ferizli Gücü-Eser Okulu Bahçıvanspor (Gençler B Grubu)

olgunlar.jpg

Bu haber toplam 725 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Sakaryaspor'un hedefindeki 4 isim01 Temmuz 2019 Pazartesi 12:31
  • Tecrübeli Olgunlar coştu 8-126 Haziran 2019 Çarşamba 18:12
  • Yaz spor okulları start aldı25 Haziran 2019 Salı 15:09
  • Akyazı Yaz Spor okulları kayıtları başladı17 Haziran 2019 Pazartesi 11:24
  • Akyazılı Kickbokscular Denizli’de Madalyaları topladı17 Haziran 2019 Pazartesi 10:31
  • Olgunlarda heyecan başlıyor16 Haziran 2019 Pazar 17:24
  • Yalan söyleyen namerttir13 Haziran 2019 Perşembe 19:13
  • Pektemek askerlik için Samsun'da12 Haziran 2019 Çarşamba 12:11
  • Akyazı yaşlı olgunlar yemekte bir araya geldi10 Haziran 2019 Pazartesi 13:51
  • Salim Özyılmaz yazdı ''41 kere maşallah''09 Haziran 2019 Pazar 15:35
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Akyazı | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0264 418 10 04 | Faks : 0264 418 10 04 | Haber Yazılımı: CM Bilişim