Sakaryaspor'un takım otobüsü maç oynanırken haczedildi!

Sakaryaspor'un bugün Adapazarı'nda oynadığı Ankaraspor maçında moralleri bozan bir olay yaşandı. Yeşil-siyahlıların 2017/18 sezonunda bünyesinde bulunan Voleybol takımının teknik sorumlusu İdris Demir'in alacağı için başlattığı icrada takım otobüsü haciz edildi ..

Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM: Sakaryaspor’un bugün sahasında oynadığı ve  1-0 galibiyetiyle sonuçlanan maç sırasında Sakaryaspor'un takım otobüsü icra tarafından haciz edildi..Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç yaşanan bu olay sonrasında bağlanan otobüs üzerindeki hacizi kaldırmak için harekete geçti..

spor264.com.tr.'in haberine göre yeşil-siyahlıların 2017/18 sezonunda bünyesinde bulunan Voleybol takımının teknik sorumlusu İdris Demir icra masraflarıyla birlikte yaklaşık 90 bin lirayı bulan alacağını tahsil etmek için  icra memurlarıyla Sakaryas Stadyumuna geldi. Burada stadyumda bekleyen takım otobüsü için haciz kararı verildi ve hacizedildi.
  Voleybol  teknik Sorumlusu İdris Demir daha önce de Vanspor FK maçı öncesi   Sakarya Atatürk Stadyumu'na gelen icra memurları maç biletlerine işlem başlatmıştı.
Yaşanan bu gelişme sonrasında Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, otobüs üzerindeki hacizi kaldırmak için harekete geçti...

Sakaryaspor Voleybol kulübü sırasıyla Sakarya Gelişim ve son olarak şimdiki adıyla Sakarya Voleybolspor adıyla Kadınlar 1.Liginde mücadele ediyor. 

19 Şub 2022 - 18:36 - Spor