24 yaralı olan kavgada tek bir göz altı yok... Kimse neden kavga ettiğini de bilmiyor!

Dün gece saatlerinde Erenler'de bir düğün salonunda çıkan kavgada sandalye ve masalar adeta havada uçuştu. 24 kişinin yaralandığı kavga sonrasında kimse göz altına alınmazken, kavgaya karışanların verdiği beyanlarda "Yok artık" dedirtti.

Video için play'e tıklayın

Erenler İlçesi, Tabakhane Mahallesi'ndeki bir düğün salonunda gelin S.Ö ile damat S.K'nın nikah töreni sırasında iki grup arasında tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine  düğün salonunun dışında da devam eden kavgaya  polis ekipleri müdahale etti.

Kavgada darp nedeniyle yaralanan 14 kişi bölgedeki hastanelere sevk edildi. Hafif yaralanan 10 kişiye de olay yerine gelen ambulanslarda müdahale edildi.

Kavga sonrasında savcılık iki taraftan kimsenin göz altına alınmasını istemese de konu hakkında soruşturma başlattı. İfadeleri alınan şahıslara yöneltilen sorulara verdikleri cevaplar ise "Yok artık" dedirtti. 

Kavgaya karışan onlarca şahsın verdiği ifadeler sonrasında neden kavga ettiklerini bile bilmedikleri ortaya çıktı. ifade veren şahıslar " Kavganın içinde kaldık, saldalyeler gelince bizde karşılık verdik" şeklinde ifade verdi. 

Öte yandan kavga sonrasında yaşanan tek gözaltı ise kavga sonrasında bir şahsın polise gösterdiği mukavemet nedeniyle gözaltına alınması ile yaşandı. 

# polis

07 Şub 2022 - 01:42 - Asayiş