Kendi evinde kiracı olunca soluğu Müge Anlı'da aldı!

Müge Anlı'nın programlarında Sakarya detayları devam ediyor. Son olarak Akyazı'da yaşayan Yurdagül Demirtürk isimli kişi evlilik hayali kurarken kendi evinde kiracı durumuna düşünce soluğu Müge Anlı'da aldı.

Büyütmek için resme tıklayın

Ekrana getirdiği ilginç hikayeler ve olaylarla en çok izlenen programlardan biri olmayı başaran Müge Anlı yine bir  Sakarya olayı ile ekran karşısına çıktı.  Akyazı'da yaşanan Yurdagül Demirtürk isimli kişinin iddialarına göre Ulaş isimli biriyle birlikte yaşadığını birlikte olduğu kişinin evlilik için bir teminat göstermesini istediğini söyledi.

KENDİ EVİNE 750 LİRA KİRA ÖDÜYOR
Kağıda imza attığını belirten Demirtürk, sevgilisinin onu dolandırıp evini kendi üstüne geçirip, kendisinden bir süre sonra ayrıldığını ve şimdi kendi evinde oturmak için 750 TL kira ödediğini öne sürdü.

Belirli bir süre sonra evinin kendi üzerine olmadığını öğrenince soluĞU Müge Anlı'da aldı. Olayı detayları ile inceleyen Anlı, sevgilisi olduğu iddia edilen Ulaş isimli kişiyi de yayına aldı. Ulaş isimli şahıs programa bağlanarak, Demirtürk’ün evi krediyle aldığını ve borçlarını ödeyemediğini söylediği için kredi borçlarını ablasının ödediğini hepsinin makbuzlarının mevcut olduğunu, öte yandan eşiyle boşanmak üzere olduğunu yıllardır ayrı yaşadıklarını Yurdagül Demirtürk’ü hala sevdiğini dile getirdi.

28 Ara 2021 - 14:08 - Yaşam