Amansız hastalığa yenilmişti Genç Semih Dualarla toprağa verildi

Amansız hastalığa yenilmişti Genç Semih Dualarla toprağa verildi  özel bir şirkette çalışan ve yakalandığı amansız hastalığı nedeniyle bir süredir t...

+23
Haber albümü için resme tıklayın

Amansız hastalığa yenilmişti Genç Semih Dualarla toprağa verildi

 özel bir şirkette çalışan ve yakalandığı amansız hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi altında olduğu hastanede yaşamını yitiren 32 yaşındaki Semih Sancar,dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bir süredir İstanbul’da bir özel hastanede mide kanseri nedeniyle tedavi altında olan 32 yaşındaki Semih Sancar, tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Sancar, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Akyazı Harun Usta mahallesi halkından İlhan Sancar’ın oğlu, Ferhat Sancar‘ın abisi olan Semih Sancar’ın cenazesi bugün baba ocağı olan Akyazı Harususta Mahallesindeki hanesinde  alınan helallik ve Harunusta mahallesi caminde öğle sonrası kılınan cenaze namazının ardından Aile mezarlığında  dualar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.

Cenazeye Sancar ailesi,yakınları, CHP İl başkanı Ecevit Keleş, Sancar’ın çalışma arkadaşları ve çok sayıda sevenleri karıldı.

22 Ara 2021 - 14:24 - Yaşam