Bu görüntü sosyal medyada gündem oldu. "Sakarya'da yaşayan sığınmacı kediyi denize attı"

Sosyal medyada akşam saatlerinde tepki çeken bir görüntü yayıldı. Kediyi denize attığı görüntülenen sığınmacı gencin Sakarya'da yaşadığı bilgisi paylaşıldı Ayrıca görüntülerin çekildiği yerin Sapanca olduğu iddiası da yayıldı.

Video için play'e tıklayın

MEDYABAR.COM -
Dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından TikTok'ta @oy_.11 kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir sığınmacı genç, bir sokak kedisini denize atarken çekilen görüntüsünü paylaştı. Ayrıca görüntülerin çekildiği yerin Sapanca olduğu iddiası da yayıldı.

SAKARYA'DA YAŞAYAN" DİYE PAYLAŞILDI
Bazı basın organlarının haberleştirdiği görüntü, sosyal medyada da "Sakarya yaşayan sığınmacı genç" olarak paylaşılırken büyük tepki topladı.
Sığınmacı gencin TikTok hesabından videoyu sildiği görülürken, Sakarya'da yaşadığına dair bir paylaşım da yer almıyor.

SOSYAL MEDYADA SERT TEPKİ
Söz konusu sığınmacının gerçekten Sakarya'da mı yaşadığı net değilken, sosyal medyadaki tepkiler sığınmacıya en ağır cezanın verilmesi ve sınır dışı edilmesi şeklinde ifade ediliyor.
Görüntü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın finansal destekler açıklaması sonrasında altın ve dolar kurunun hızlı düşüşü gecenin en çok konuşulan konusuyken bu görüntüler de oldukça  dikkat çekti.

21 Ara 2021 - 01:32 - Yaşam