Bir zam daha! Sakarya Harem ve Esenler biletlerine güncelleme...

Sakaryalıların en çok seyahat ettiği seferlerden biri olan Sakarya-Harem seferinin bilet fiyatlarına zam geldi. 55 lira olarak satılan bilet fiyatları yeni gelen zam sonrası güncellendi. Ayrıca Sakaryalıların yine çokça kullandığı sefer olan Esenler seferleri biletlerine de zam geldi.

Döviz krizi ile yaşanan ekonomik dalgalanmalar devam ediyor. Döviz krizi sonrası akaryakıta gelen zamlar sonrası otobüs firmaları da bilet fiyatlarına zam yapmaya başladı.

SAKARYA HAREM SEFERLERİNİN SAYILARI DA DÜŞÜRÜLDÜ!
Önceden yarım saatte bir hareket eden Sakarya-Harem seferleri 1 saate düşürüldü. Yaşanan kriz ile birlikte her kaleme gelen zamlar otobüs firmalarını da etkiledi.


SAKARYA HAREM BİLETİ NE KADAR?
Akaryakıta gelen zamlar sonrası zarar etmeye başlayan otobüs firmaları da biletlerine zam yapmaya başladı. Sakarya-Harem seferinin biletleri gelen zam sonrası 65 liraya kadar yükseldi. Firma yetkililerine ulaşan medyabar editörleri akaryakıta gelen zamlar sonrası zam yapma kararı aldıklarını söyledi.

Sadece akaryakıt zammına binaen zam yapmadıklarını otoyol, terminal girişleri ve her kaleme gelen zamlar sonrası artık dayanacak güçlerinin kalmadıklarını bildirerek bilet fiyatlarına zam yaptıklarını söyledi.

Eskisi gibi öğrencilerinde artık seyahat etmediklerini belirten otobüs firma yetkilisi; ''Şu şekilde örnek vereyim eskiden bir lastiği 800 liraya alıyorduk şuan bir lastiğin fiyatı 4600 lira varın gerisini siz düşünün'' ifadelerini kullandı

SAKARYA ESENLER ARASI DA ZAMLANDI!
Zammın sadece Harem seferlerine yapılmadığı Esenler seferlerine de zam geldiği öğrenildi. Son gelen 10 liralık zam ile beraber Sakarya Esenler Otogarı 80 liraya yükseldi.

20 Ara 2021 - 11:24 - Ekonomi