Yeniden Refah'ın Akyazı çıkartması

Akyazı'ya gelen Yeniden Refah Partisi yöneticileri bazı STK yöneticileri ve Akyazılı esnafları ile bir araya geldiler. Onlarla sohbet edip sorunları ve isteklerini not ettiler. Bu sorunlara karşı çözüm düşüncelerini anlattılar.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Helvacı önderliğinde teşkilat Başkan Yardımcısı ve Sakarya sorumlusu Basri Çayır, İl Başkanı Hidayet Kaya, İl teşkilat Başkanı Biran Yasa, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Karagül, İl Yönetim  Kurulu Üyesi Halit Parlar ve Kocaali ilçe Başkanı Celal Abatay’dan oluşan heyet, Partilerinin Akyazı İlçe Başkanı Resul Kuşdil ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Akyazı’yı bir baştan Bir başa gezdiler.

Yeniden Refah Partisi Yöneticileri çarşı içindeki gezileri sırasında karşılaştıkları Belediye Başkanı   Bilal Soykan’la da ayak üstü sohbet ettiler ve birbirlerine başarı dilediler.

Heyetin akşam üstü ilçeden ayrılmalarından sonra  gezi ve ziyaretle ilgili açıklama yapan ilçe Başkanı Resul Kuşdil, Genel Başkan yardımcımız il başkanımız ve üst düzey yöneticilerimiz kalabalık bir şekilde bizi ziyaret etmişlerdir.  Teşkilatımızı ziyaret eden değerli misafirlerimizle birlikte ilçemizde STK ve esnaf ziyaretleri yaptık. Çok yararlı görüşmelerimiz ve sohbetlerimiz oldu. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

19 Ara 2021 - 12:07 - Siyaset