World Of Bakery Ürün tanıtımını bu kokteyle yaptı

Serdivan İlçesinde Haziran ayında hizmete giren World Of Bakery isimli elit mekan Cuma günü bir kokteyli düzenleyerek tanıtımını yaptı.

+27
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya’nın Sedivan İlçesinde geçtiğimiz aylarda hizmete giren ve kısa sürede adından söz ettirmeye başlayan World Of Bakery isimli işletme Cuma günü bir tanıtım kokteyli düzenleyerek ürünlerinin tanıtımını yaptı. Wold Of Bakery  isimli işletme Cüneyt Başaran, Remzi Başaran ve Yetkin Başaran isimli 3 ortaktan oluşuyor.

Reha Gıda adında İmalatlarına devam eden ve World Of Bakery ismini verdikleri işletmede bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Özel pişirme tekniği ile geleneksel hamur tatlılarına göre oldukça hafif. Zengin İç dolgu çeşitleri ile her türlü damak tadına uygun. Süsleme Malzemeleri ile görsel olarak ilgi çekici.

Reha Gıda adı altından Firmalara, Fabrikalara ve Cafe zincirlerine de imalatlarını yaptığı ve Otellerin birçoğuna da ürünlerinin satışının yapıldığı belirtildi.

WOB AİLESİ OLARAK ÖNCELİĞİMİZ;

Bu klasik lezzeti aslına sadık kalarak sizlere gerçek tadı ve özgün görüntüsü ile sunmaktadır.

Kruvasan Avusturya ve Almanya’da en çok sevilen lezzetler olarak bilinken bu lezzeti ve aynı tadı ile artık Sakarya’nın Serdivan ilçesinde de bulabileceksiniz.

Serdivan İlçesindeki işyerimizde paket servisimiz ile evlerinize servislerimiz bulunmaktadır.

Reha Gıda olarak “World Of Bakery” bayiliği İL ve İlçelere verilmektedir.

WOB Fabrika adresi:

Kuzuluk Topçusırtı Mahallesi Topçu Cad. No: 81 Kuzuluk/ Akyazı/SAKARYA

WOB Serdivan Şube:

İstiklal Mah. 2. Cad. No 9/4 Serdivan/SAKARYA

İletişim 0538 388 73 42

BİZLERİ İNSTİGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Link'i tıklayınız;

WORLD OF BAKERY

18 Ara 2021 - 12:25 - Ekonomi