Marvel Filmleri

Marvel filmleri denince ilk aklımıza gelen sıra dışı, gerçek ötesi süper kahramanlar ve onların akıl almaz hikayeleridir. Adını Marvel Comics'ten alan Marvel macerası ilk olarak çizgi romanlarla başlamıştır. En meşhur çizgi romanları Hulk, Örümcek Adam, Thor'dur. Bu çizgi romanlar daha sonra Marvel filmleri olarak beyaz perdeye adını yazdıracaklardır. Kısa zamanda hızla büyüyen Marvel büyük bir seyirci kitlesine ulaşmıştır. Genellikle devam filmleri yaparak izleyiciyi meraklandırmış ve ilgileri

Marvel filmleri denince ilk aklımıza gelen sıra dışı, gerçek ötesi süper kahramanlar ve onların akıl almaz hikayeleridir. Adını Marvel Comics'ten alan Marvel macerası ilk olarak çizgi romanlarla başlamıştır. En meşhur çizgi romanları Hulk, Örümcek Adam, Thor'dur. Bu çizgi romanlar daha sonra Marvel filmleriolarak beyaz perdeye adını yazdıracaklardır. Kısa zamanda hızla büyüyen Marvel büyük bir seyirci kitlesine ulaşmıştır. Genellikle devam filmleri yaparak izleyiciyi meraklandırmış ve ilgileri yapımlarına çekmeyi başarmıştır. 

En İyi Marvel Filmleri

Aslında iyi olmayan filmi yok demek tam da yerinde bir tabir olmalı. Marvel filmleri, insanların güce olan hayranlığını, doğaüstü yeteneklere ilgisini, yarattığı karakterlerle ortaya çıkarmıştır. 7' den 70 'e herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Örümcek adam, demir adam, kaptan Amerika, yenilmezler, Thor, galaksinin koruyucuları gibi filmlere imzasını atmıştır. 2019 yılında vizyona giren Avengers Endgame filminde evrenin bütün Süper kahramanlarını bir araya toplamıştır. En iyi Marvel filmleri ve dizileri hakkında inceleme yapmak, yeni projelerinden haberdar olmak için https://tekmoloji.com/marvel-film-ve-dizileri-hangi-sirada-2528/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

13 Ara 2021 - 12:25 - Teknoloji