"Hadi düm düz git" dediler ama pek beceremedi... Alkol tedavisi bittiği gün yine zil zurna sarhoş parka geldi!

Aziz Duran parkında vatandaşların ağaç altında baygın vatandaş ihbarına giden polis ve 112 ekipleri hastanede gördüğü alkol tedavisi bittiği gün yine zil zurna sarhoş vatandaşla karşılaştı. Polis aracına binmek istemeyen vatandaş uzun süren çabaya rağmen ikna edilemeyince yolda zig zag çekerek parktan uzaklaştı. O anlar TV264 kameralarına işte böyle yansıdı...

Video için play'e tıklayın

Dün gece saatlerinde Aziz Duran Parkı'nda alkollü bir vatandaş ihbarı alan  polis ve 112  Sağlık ekibinin ayakta duramayan vatandaşla verdiği mücadele kameralara yansıdı.

Bir gün önce alkol tedavisi gördüğü hastaneden çıktığı anlaşılan alkollü vatandaş Aziz Duran Parkı'nda bir ağacın altında sızınca vatandaşlar tarafından 112 ve Polis ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen 112 ekiplerinin şahsı hastaneye götürme çabaları ise netice vermedi.

Bir çocuk babası olduğu anlaşılan 41 yaşındaki şahıs 3 gün yattığı hastanede aldığı ilaçların kendisine bir faydasının olmadığını iddia etti.

112 memurlarına önce beni eve götürün diyen şahıs Polis aracıyla oturduğu Karaman'a götürülmeye ikna edilemedi.

Hastaneye gitmeyi de polisler tarafından eve götürülmeyi de kabul etmeyen alkollü şahsa görevli polisler "Hadi sen düm düz git" dese de evin yolunu tutan zil zurna sarhoş vatandaş, aldığı alkolün etkisi ile yolda bir sağa bir sola savrularak gözlerden kayboldu. 

İŞTE O ANLAR

11 Ara 2021 - 13:10 - Asayiş