Vali Kaldırım dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu’nu tebrik etti

Vali Kaldırım genç motosikletçi son superbike dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu’nun yapmakta olduğu çalışmaları bir müddet izledi, daha sonra sohbet etti ve dünya şampiyonluğu nedeniyle kendisini bir kez daha tebrik etti.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Vali Kaldırım dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu’nu tebrik etti

Akyazı’daki temaslarını tamamlayan Sakarya Valisi Çetin Oktay KaldırımD-140 karayolu üzerinde bulunan Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’na ait motosiklet pistine giderek hem Milletvekili ve milli motosikletçi Sofuoğlu’ndan pist ve pistte sürmekte olan çalışmalar hakkında bilgi aldı hem de aynı anda pistte çalışmalarını sürdüren genç motosikletçi son superbike dünya şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu’nun yapmakta olduğu çalışmaları bir müddet izledi, daha sonra sohbet etti ve dünya şampiyonluğu nedeniyle kendisini bir kez daha tebrik etti.

Milli motosikletçi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’da motosiklet sporunda ülke olarak dünyada çok ileri durumdayız. Bu pistlerden yetişecek olan daha çok sporcumuz dünya şampiyonu olacak ve bayrağımızı göndere çektirecek ve de göğsümüzü kabartacaklardır.  Bunu çok emin olduğum için söylüyorum dedi ve ziyareti için Vali Çetin Oktay Kaldırım, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Belediye başkanı Bilal Soykan ve beraberindekilere teşekkür etti.

04 Ara 2021 - 17:53 - Spor