Akyazı Boybeyi madalya avında

Akyazı ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Boybeyi spor kulübü Kayseri ve Ankara’da madalya avında.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

28-30 haziran tarihlerinde Kayseri ilinde yapılan 3. lige yükselme terfi müsabakalarına katılan Boybeyi masa tenisi takımı dün yapılan 60 Takımın katıldığı müsabakalarda Ordu Üyeyi 3-0 Pamukkale Denizciye 3-1 mağlup olarak gruptan ikinci olarak çıktı sonrasında Giresun Sporu 3-0 Hatay İskenderun’u 3-0  yenerek son 16’ya kaldı.

Aynı tarihlerde Ankara ilinde düzenlenen gençler Türkiye şampiyonasında ise genç bayanlar 52 kg milli sporcumuz Gökçe Güneş ilçemizi ve ilimizi temsi ederek madalya peşinde olacak.

Boybeyi spor kulübü başkanı ve ayni zamanda Akyazı ilçe spor müdürü K.Adem Altun ilçemizde bir çok branşta faaliyet gösteren kulübümüzün masa tenisi takımımız 3.lige çıkmak için Kayseri’de, judo takımımız Ankara’da Türkiye şampiyonasında derece elde etmek için mücadele edecekler. İlçe spor müdürlüğü ve Boybeyi spor kulübü olarak hedefimiz ilçemiz gençlerine her branşta yetiştirerek ilçemizin adını duyurmak için mücadele etmektedir. Bu süreçte kulübümüze ve bizlere destek veren Sakarya gençlik ve spor il müdürümüz Arif Özsoy beye, Akyazı Kaymakamımız Yakup Güney, Akyazi belediye başkanımız Bilal Soykan'a ve kıymetli sponsorlarımıza  teşekkür ederiz dedi.

29 Haz 2021 - 23:06 - Spor