Facianın yıldönümünde acılar tazelendi

Facianın en küçük kurbanı olan 14 yaşındaki Gökay Yıldırımgeç’in babası Sezer Yıldırmgeç sosyal medya hesabından bu paylaşımı yaptı ‘’Hayallerim senin gidişinle yarım kaldığı tarih bundan 4 yıl önce bu gündü. Seni çok özledim, Nurlarla yat oğlum, Fotoğraflarına bakıp seni hasretle kokluyor ve öpüyorum inşallah diğer diyarda yarım kalan her şeyi birlikte tamamlarız can parem’’

Haber albümü için resme tıklayın

23 Haziran 2017 tarihinde Akyazı Kuzuluk’ta yaşanan havuz faciasında İşletme sahibi Mehmet Kaya oğlu Kadir Kaya,Gökay Yıldırımgeç (14) Mert Kalıç (17) ve Nurullah Ünlütrk (16) yüzme ve serinlemek için girdikleri havuzda Elektrik kaçağı nedeniyle hayatlarını kaybetmişlerdi.

23 Haziran 2021 günü Facianın yıldönümüydü, havuz faciasında toprağa verdikleri ve her gün gittikleri mezarlığa bir kez daha gittiler ve kaybettikleri canlar için gözyaşı döktüler.

Facianın üzerinde tam 4 yıl geçmesine rağmen acılar ilk günki gibitaptazeydi ve ve yine ilk günki gibi bu yıldönümünde de gözyaşları sel olup aktı.

Acılı aileler sürmekte olan mahkemenin bir an önce sonlanmasını ve suçluların cezalandırılmalarını sabırsızlıkla bekliyorlar.

05-10-2021 tarihinde saat 14.30’da yapılacak olan duruşmada artık adil bir karar bekliyoruz diyen acılı aileler adalete güveniyoruz, inşallah bu güvenimiz boşa gitmez demeyide ihmal etmiyorlar.

Facianın en küçük kurbanı olan 14 yaşındaki Gökay Yıldırımgeç’in babası  Sezer Yıldırmgeç sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda çocuğunun yaş günü pastasını keserken çekilmiş fotoğrafını koydu ve altına da şunları yazdı ‘’Hayallerim senin gidişinle yarım kaldığı tarih bundan 4 yıl önce bu gündü. Seni çok özledim, Nurlarla yat oğlum, Fotoğraflarına bakıp seni hasretle kokluyor ve öpüyorum inşallah diğer diyarda yarım kalan her şeyi birlikte tamamlarız can parem’’

24 Haz 2021 - 16:53 - Yaşam