Amatör kümede haftanın programı

Bu hafta Sakarya Süper Amatör ve 1 Amatör lig maçları kıran kırana geçeceğe benziyor.İşte Süper ve 1 Amatör ligi maç programı.

Sakarya Süper Amatör lig temsilcimiz As Akyazı Spor zorlu Erenler deplasmanına gidiyor, Erenlerspor — Asakyazıspor maçı Pazar günü Erenler Atatürk Saat:14:00 te oynanacak.

Sakarya 1.Amatör A gurubunda mücadele eden Akyazı temsilcimiz Lider Alaağaç Spor kendi sahasında oynayacağı maçı Erenler stadına aldı. Alaağaçspor — Yeşillergençlikspor maçı Cumartesi günü Erenler Atatürk Saat 18:00 oynanacak.

SÜPER AMATÖR A GRUBU  10 HAFTA  MAÇ PROGRAMI

23-11-2019 CUMARTESİ

Karaaptilerakınspor — Serdivanspor

Karaaptiler     Saat:14:00

Karasuaziziyespor — Kışlaçayspor

Karasu Suni     Saat:14:00

Sakaryakırkpınarspor — Karasuspor

Kırkpınar         Saat:14:00

Kocaalisahilspor — Yeşilyurtbeldespor

Kocaali Suni    Saat:14:00

Çaybaşıbekirpaşaspor — Söğütlüspor

Emirler           Saat 14 :00

SÜPER AMATÖR   B GRUBU  10 HAFTA  MAÇ PROGRAMI

01.12.2019 :PAZAR

Karapürçekspor — Geyvespor

Karapürçek  Saat:14:00

Erenlerspor — Asakyazıspor

Erenler Atatürk Saat:14:00

Arifiyespor — Hendekdereköyspor

Arifiye Belediye Kompleksi         Saat:14:00

Tüvasaşdemirspor — Kocaalispor

Erenler Atatürk   Saat:16:00

1.AMATÖR C GRUBU  29,11,2019 CUMARTESİ

KEREMALİSPOR — AŞAĞIKİRAZCASPOR                CUMA

Akyazı Suni        Saat 20:00

Ferizli2011spor — Kaynarcaspor

Ferizli Suni          Saat 14:00

Yuvalakspor — Hendekyenimahallespor

Akyazı Suni        Saat 14:00

Taşkısığıspor — Akovabarışspor

Erenler Atatürk                Saat 16:00

Yağcılarspor — Sakaryashçekspor

Akyazı Suni        Saat 20:00

1.AMATÖR D GRUBU  30,11,2019 CUMARTESİ

Pazarköyeğitimspor — Garajlartaçspor

Akyazı Suni       Saat 16:00

Taşburunspor — Akçayspor

Akyazı Suni        Saat 18:00

Sakaryacaddesispor — Kazımpaşabirlikspor

Erenler Atatürk                Saat 14:00

Altınderespor — Turnalıtelligölspor

Erenler Atatürk                Saat 20:00

Hacıkışlaspor — Harbişspor

Hacıkışla              Saat 14:0

1.AMATÖR A GRUBU 01,12,2019 PAZAR

Akyazıakınspor — Akartepespor

Akyazı Suni         Saat 18:00

Küçücekbeldespor — Serdivanesentepegölspor

HAFTANIN EN GOLCÜ FUTBOLCUSU

Kuzuluk Suni      Saat 15:00

Fırtınagençlerbirliğispor — Limanderespor

Akyazı Suni         Saat 16:00

Alaağaçspor — Yeşillergençlikspor

Erenler Atatürk Saat 18:00

Hızırtepeözenspor — Kocatöngelspor

Erenler Atatürk Saat 18:00

Taraklıspor — Yenialandüzüspor

Taraklı   Saat 14:00

1.AMATÖR B GRUBU 01 ,12,2019 PAZAR

Akyazıgücüspor — Hayreddinspor

Akyazı Suni        Saat 12:00

Akyazıspor — Hanlıköyspor

Akyazı Suni        Saat 20:00

Hacımercanspor — Sakaryatekspor

Hacımercan Suni             Saat 14:00

Akyazıçınarlıkgençlikspor — Ozanlargücüspor

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat 16:00

Büyükyanıkspor — Hendekboğazspor

Kaynarca Suni   Saat 14:00

Olymtourharunustaspor — Kızılcıkspor

Kuzuluk Suni Saat 13:00

29 Kas 2019 - 17:22 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.