Yavuz; 'Her şey kontrol altında' Solunum cihazları ve hızlı test kitleri geldi

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Koronavirüsüyle ilgili ilimizde alınan önlemleri medyabar.com Editörüne anlattı. Yavuz virüsle mücadelede Sakarya'da her türlü önlemin alındığını alınacağını da söyledi. İşte Yavuz'un sözleri

' Sakarya'da vakalar yok değil. Ancak sağlık müdürlüğü olarak her türlü önlem alındı.Günlük olarak gelişmeleri sağlık müdürlüğünden alarak  gerekerdeğerlendirme yapıyoruz.Virüsle mücadele için sağlık bakanlığından solunum cihazları ve hızlı test kitleri geldi.

Gelmeye de devam ediyor. İlimizin ihtiyaçları bize bildirildiğinde bakanlık nezrinde gerekenleri yapıyoruz.. Hastanelerde karantina ile ilgili yapılan düzenlemeler yapıldı Gerekirse ek düzenlemeler de yapılacak. Karantina kapsamında ilimizdeki yurtlarda kullanacağız.

Sakarya bu hastalıkla mücadelede fiziki olarak uygun bir yerimiz..  Bununla birlikte Yeni Kadın ve Çocuk Hastanesinin bir an önce açılması için de çalışmalar sürdüyor. SASKİ yapması gereken işleri yaptı müteahitte işlerini bir an önce bitirmeye çalışıyor. Bakanlıkta burada kullanılacak tıbbı cihazların tedariklerini yaptı. Kısa bir süre içerisinde burası da açılacak'

29 Mart 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

buraksinemmertserdardemetORHANHAKKISÖYLERAKYAZILI GÜZEL İNSAN.ALİCAN - Editör:Aymni İP ile farklı isimler kullanarak yorum yaptığınız tespit edildiğinden yorumlarınız yayınlanmamıştırEditör:Aymni İP ile farklı isimler kullanarak yorum yaptığınız tespit edildiğinden yorumlarınız yayınlanmamıştırEditör:Aymni İP ile farklı isimler kullanarak yorum yaptığınız tespit edildiğinden yorumlarınız yayınlanmamıştırEditör:Aymni İP ile farklı isimler kullanarak yorum yaptığınız tespit edildiğinden yorumlarınız yayınlanmamıştırEditör:Aymni İP ile farklı isimler kullanarak yorum yaptığınız tespit edildiğinden yorumlarınız yayınlanmamıştırARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN YQ BU ADAM NE YAPTIĞINI SANIYOR İŞİ GÜCÜ YALAN YA. SIRF İŞ YQPTI DESİNLER DİYE BOŞ BOŞ KONUŞMA YAPIYOR. SEÇİMİ DE BÖYLE ZIRVALIKLA KAYBETTİ İSTİFA ET ARTIKYEMİN EDERİM BİR ŞEY BİLDİĞİNDEN DEĞİL ..boş boş konuşuyor sakaryada neler oluyor onuda basından öğrenmiştirHİÇ BİR ŞEY OLMASA DA BELKİ OLUR DE GEÇSAYIN MİLLETVEKİLİ YAŞLILAR EVDEYİZ MİLLET SOKAKLARDA ÇOĞUNUN İŞİ YOK AYLAK AYLAK ELLERİ CEPTE DOLAŞIYOR BUNLARI EVLERİNE KİMİN GÖNDERMESİ GEREKİYOR OTURDUĞUN YERDEN KONUŞMASI KOLAY.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 29 Mart 14:26