Başkan Soykan’dan anlamlı ziyaret

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan İstanbul’dan tedavi gördükten sonra Kayalar Mahallesindeki evinde istirahat etmekte olan Emekli Topçu Albay Vedat (İbrahim) Akyurt’u ziyaret geçmiş olsun dileklerini iletti.

img-20190620-wa0005.jpg
img-20190620-wa0009.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan beraberinde Meclis Başkan Vekili Mustafa Birincioğlu olduğu halde bir müddetten beri rahatsız olan ve İstanbul’dan tedavi gördükten sonra Kayalar Mahallesindeki evinde istirahat etmekte olan aslen Kuzuluk Şose Mahallesinden Emekli Topçu Albay Vedat (İbrahim) Akyurt’u ziyaret ederek kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanı Bilal Soykan askerlik görevini yaptığı süre içinde çok başarılı çalışmalara imzasını atan, emekliye ayrıldıktan sonra köşesine çekilip dinlenme yerine insanlara nasıl hizmet edebilirim düşüncesi ile siyaset başta olmak üzere birçok sosyal kurumlarda aktif görev alan ç ok sevdiğim, herkes tarafından da çok sevilen ve sayılan değerli büyüğüm ve hemşehrim Emekli Topçu Albay Vedat Akyurt’un rahatsızlığını ve İstanbul’da tedavi gördüğünü biliyordum. Tedavisi sonrası evine geldiğini öğrenir öğrenmez Meclis Başkan Vekilimiz Mustafa Birincioğlu ile birlikte kendisini ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kendisini çok iyi gördüm. İnşallah en kısa zamanda hastalığından kurtulur ve aramıza sağlıklı bir şekilde döner diye dua ediyorum açıklaması yaptı.

Emekli Topçu Albay Vedat Akyurt’ta Belediye Başkanı Bilal Soykan, Belediye Meclis Başkanvekili Mustafa Birincioğlu ve Kuzuluk Şose Mahallede en yakın komşum olan ve şu anda Belediye Başkanına eşlik eden değerli kardeşim Ahmet Yazıcı’nın birlikte evime gelerek beni ziyaret etmeleri ne son derece sevindiğimi, çok mutlu olduğumu ifade etmeliyim. Bu vesile ile tedavim süresince beni ziyaret eden, telefonla geçmiş olsun dileklerini ileten tüm eş, dost, akraba, arkadaş ve tüm hemşehrilerime teşekkür etmeyi görev sayıyorum. İnşallah en kısa zamanda hastalıktan tamamen arınmış bir şekilde aralarında olacağıma olan inancımı muhafaza ediyorum açıklaması yaptı.

21 Haziran 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.