İlçe Protokolünden Kurban bayramı kutlama mesajları..

Akyazı Protokolü Kurban Bayramı kutlama mesajları...

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Kurban Bayramı vesilesi ile bayram mesajı yayımladı.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan “  Başta tüm İslam Âlemi, Şehit ve Gazi ailelerimiz ile saygıdeğer Akyazılı hemşehrilerimin Kurban Bayramını kutluyor, kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam Âlemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum.

Kurban Bayramı rahmeti ve bereketi ile Müslüman alemine bizlere geldi. Bu bayram küskünleri barıştırmaya, evlere bereket dağıtmaya paylaşmanın verdiği mutluluğu hepimize yaşatmaya geldi. Bizleri bir Kurban Bayramı'na daha kavuşturan Rabbimize hamd ediyorum. Bu Bayramda keseceğiniz tüm Kurbanların kabul ve makbul olmasını cenabı Allahtan niyaz ediyorum.

Şu anda Hac görevini yerine getirmek için mübarek topraklarda bulunan ağabeylerimiz, ablalarımız, annelerimiz babalarımız, kardeşlerimizin ve oradaki herkesin ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını canı gönülden diliyorum.

Son olarak araçları ile yola çıkacak olan gerek ilçemiz misafirleri yada ilçemiz halkını bayram sevincimizin hüzne dönüşmemesi için azami olarak trafik kurallarına ve hız sınırlarına dikkat etmelerini önemle hatırlatıyorum.

Bu vesile ile tüm İslam Âlemi ve Akyazılıların Kurban Bayramını tekrardan tebrik ediyor, yüce Allah’tan iyiliklerin ve güzelliklerin pekiştiği sevinç ve mutlulukların arttığı dargınlıkların son bularak barışın kardeşliğin hüküm sürdüğü hayırlı mutlu bereketli nice bayramlarda bir arada olmayı diliyorum ”  dedi

Akyazı Belediye başkanı Bilal Soykan

İlçe başkanımız Mesut Ekrem’in Kurban Bayramı mesajı:

Tüm İslam âleminde ve cennet yurdumuzda olduğu gibi güzel ilçemiz Akyazı’da da birlik ve beraberliğimizi, dostluk ve kardeşliğimizi karşılıklı sevgi ve saygı duygularıyla pekiştiren bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmış bulunuyoruz.

Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir Son zamanlarda Müslüman dünyasında ve dünyanın dört bir yanında yaşanan terör olaylarının, akan kan ve gözyaşının durması için yüreklerimizde beslediğimiz umutların bu mübarek günler hatırına gerçeğe dönüşmesi en büyük dua ve temennimizdir. Bayram yakınlıktır, yakınlaşmadır. İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı’nın bütün insanlığın kalplerinin birbirine yakınlaşmasına vesile olması yegâne ümidimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli halkımızın, aziz milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın herkese sağlık, huzur, sevgi ve esenlik getirmesini niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem

Tüm İslam alemi ve yüce Türk milletinin kutsal bayramlarından olan, bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.
Bayramlar sıkılan yumrukların açılıp, soğuklukların giderilerek, eĺlerin sevgi, şefkat, barış ve dostluk adına uzatılıp kucaklaşıldığı mukaddesatlarımızdır.
Kurban Bayramı Cenab-ı Allah'a manen yaklaşmanın mübarek bir fırsatıdır.
Vatanımızın her muhterem insanına ve Türk-İslam coğrafyasındaki tüm kardeşlerimize, Cenab-ı Allah'tan sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.
Tüm Akyazı'lı hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramını kutlar, güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum.
Partimizde bayramlaşma bayramın 2.günü saat 12.00'da teşkilat binamızda olacaktır.Tüm Akyazı'lı hemşerilerimiz davetlimizdir.

Akyazı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.

Hayırlı Mutlu Bayramlar.

Akyazı Büyük Birlik Partisi İlçe başkanı Naim Yolcu

11 Ağustos 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.