Amatör kümede haftanın programı

Sakarya Süper ve 1.Amatör ligte haftanın maç programı.Süper amatör lig temsilcimiz As Akyazı Spor bufa Akyazı stadında saat 16.00 da Kazımiye Spor ile oynayacak

SÜPER AMATÖR   B GRUBU  4 HAFTA  MAÇ PROĞRAMI

26,10,2019  CUMARTESİ

Erenlerspor — Karapürçekspor

Erenler Saat:15:00

Arifiyespor — Karasuyalıspor

Arifiye Belediye Kompleksi         Saat:14:00

Hendekdereköyspor — Sapancagençlikspor

Hacıkışla              Saat:14:00

Asakyazıspor — Kazımiyespor

Akyazı Suni         Saat:16:00

Geyvespor — Tüvasaşdemirspor

Geyve  Saat:14:00

SÜPER AMATÖR  KÜME   A GRUBU  4  HAFTA  MAÇ PROGMI

27,10,2019  PAZAR

Kocaalisahilspor — Sakaryakırkpınarspor

Kocaali Suni        Saat:14:00

Çaybaşıbekirpaşaspor — Karasuaziziyespor

Emirler Saat:14:00

Harmanlıkspor — Karaaptilerakınspor

Erenler Atatürk Saat:14:00

Söğütlüspor — Serdivanspor

Söğütlü Saat :14:00

Yeşilyurtbeldespor — Kışlaçayspor

Hacıkışla              Saat:13:00

1.AMATÖR A GRUBU 26,10,2019 CUMARTESİ

Alaağaçspor — Fırtınagençlerbirliğispor

Kuzuluk Suni     Saat:14:00

Hızırtepeözenspor — Küçücekbeldespor

Arifiyekalaycı Suni          Saat:19:00

Yenialandüzüspor — Akyazıakınspor

Karaman Suni Çim          Saat:18:00

Kocatöngelspor — Akartepespor

Erenler Atatürk                Saat:17:00

Yeşillergençlikspor — Serdivanesentepegölspor

Hendek Suni     Saat:13:00

LİMANDERESPOR — TARAKLISPOR

Ferizli Suni          SAAT:15:00

1.AMATÖR B GRUBU 26,10,2019 CUMARTESİ

Akyazıçınarlıkgençlikspor — Hacımercanspor

Akyazı Suni        Saat:18:00

Büyükyanıkspor — Akyazıspor

Kaynarca Suni   Saat:15:00

Kızılcıkspor — Akyazıgücüspor

Karasu Suni        Saat:15:00

Hendekboğazspor — Hayreddinspor

Hendek Suni     Saat:15:30

Ozanlargücüspor — Hanlıköyspor

Karaman Suni Çim          Saat:20:00

Sakaryatekspor — Olymtourharunustaspor

Erenler Atatürk                Saat:19:00

1.AMATÖR C GRUBU  27,10,2019 PAZAR

OLAYLI MAÇ TEK’İN

Yuvalakspor — Ferizli2011spor

Akyazı Suni         Saat:18:00

Taşkısığıspor — Keremalispor

Erenler Atatürk Saat:20:00

Sakaryashçekspor — Kuzulukspor

Erenler Atatürk Saat:18:00

Akovabarışspor — Şeyhvarmazspor

Akova Sahası     Saat:13:00

Hendekyenimahallespor — Aşağıkirazcaspor

Hendek Sunisaat:13:00

Kaynarcaspor — Yağcılarspor

Kaynarca Suni   Saat:13:00

1.AMATÖR D GRUBU 19,10,2019 CUMARTESİ

Altınderespor — Sakaryacaddesispor

Akyazı Suni         Saat:16:00

Hacıkışlaspor — Taşburunspor

Hacıkışla              Saat:15:30

Yuvalıderespor — Pazarköyeğitimspor

Yuvalıdere          Saat:15:00

Harbişspor — Garajlartaçspor

Erenler Atatürk Saat:16:00

Turnalıtelligölspor — Akçayspor

Kaynarca Suni Saat:15:00

26 Eki 2019 - 11:50 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.

01

Akyazili - Gecen hafta maclari gosterdiginiz tablo daha iyi olmustu... Bir amator futbol seyircisi olarak hafta sonu mac programini daha duzgun gormek istiyoruz.. Saskf de dogru durust fikstur yayinlamiyor.. Bu kadar zor olmamali

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Ekim 11:50