Süper Amatör ve 1. Amatör Kümede Haftanın Programı

Sakarya Süper Amatör ve 1. Amatör Kümede Haftanın Programı

19.9.2014 Cuma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ERENLER SUNİ ÇİM

20:00

HARBİŞSPOR

CİHADİYESPOR

1.AMATÖR

KARAMAN SUNİÇİM

20:00

YENİALANDÜZÜSPOR

ÇAYKIŞLASPOR

A GRUBU

 

 

 

 

 

20.9.2014 CUMARTESİ

 

 

 

 

 

 

 

KARASU SUNİ ÇİM

13:00

SAHİLKARADENİZ

KUZULUKERSOY

SÜPER LİG

"

16:00

KARASUAZİZİYE

KOCAALİSPOR

"

HACIKIŞLA

16:00

HACIKIŞLASPOR

KAZIMİYESPOR

"

SAPANCA

16:00

SAPANCAGENÇLİK

SAKARYAKUYUDİBİ

"

KARAMAN SUNİÇİM

18:00

ADAPAZARISPOR

FERİZLİSPOR

"

ARİFİYE SUNİ ÇİM

16:00

ARİFİYESPOR

ASAKYAZISPOR

"

ERENLER SUNİ ÇİM

16:00

YENİKENTFIRAT

PAMUKOVAGENÇLERGÜCÜ

"

ERENLER SUNİ ÇİM

18:00

HIZIRTEPEÖZEN

YILDIRIMSPOR

1. AMATÖR

 

 

 

 

C GRUBU

ERENLER SUNİ ÇİM

20:00

SARICALARSPOR

KARAPÜRÇEKSPOR

D GRUBU

HENDEK

16:00

HENDEKBOĞAZ

YEŞİLLERGENÇLİK

"

ARİFİYE SUNİ ÇİM

18:00

KARAÇAMSPOR

KARASUKÜLTÜR

"

BAYAT

16:00

BAYATSPOR

KIZILKAYASPOR

B GRUBU

AKYAZI

16:00

ALAAĞAÇSPOR

ÇINARLIKGENÇLİK

C GRUBU

ALTINDERE

16:00

ALTINDERESPOR

AKYAZISPOR

A GRUBU

 

 

 

 

 

21.9.2014 PAZAR

 

 

 

KARASU SUNİ ÇİM

15:00

KARASUSPOR

SULTANGAZİSPOR

BAL LİGİ 

SERDİVAN

15:00

SERDİVANSPOR

DÜZCESPOR

BAL LİGİ 

ERENLER SUNİ ÇİM

17:30

DEMİRSPOR

YENİHENDEKSPOR

SÜPER LİG

ERENLER SUNİ ÇİM

19:30

HARMANLIKSPOR

HANLIKÖYSPOR

"

SÖĞÜTLÜ

16:00

SÖĞÜTLÜSPOR

ERENLERSPOR

"

TAŞBURUN

16:00

TAŞBURUNSPOR

GARAJLARTAÇSPOR

"

KIRKPINAR

16:00

KIRKPINARSPOR

SAPANCAAKADEMİ

"

FERİZLİ

16:00

FERİZLİKARADENİZ

KUZULUKSPOR

1. AMATÖR

PAZARKÖY

16:00

PAZARKÖYEĞİTİM

HARUNUSTASPOR

B GRUBU

EMİRLER

16:00

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SAPANCAKURTKÖY

"

ÇAMLICA

16:00

ÇAMLICABELDESPOR

KAYNARCASPOR

"

ARİFİYE SUNİ ÇİM

16:00

ASARİFİYESPOR

YUVALIDERESPOR

"

ARİFİYE SUNİ ÇİM

18:00

NURİOSMANİYE

LİMANDERESPOR

A GRUBU

HENDEK

16:00

HENDEKGENÇLİK

HENDEKAKOVASPOR

"

PAMUKOVA

16:00

PAMUKOVASPOR

AKÇAYSPOR

"

TAŞKISIĞI

16:00

TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR

KIŞLAÇAYSPOR

"

SAPANCA

16:00

HACIMERCANSPOR

KARAAPTİLERAKIN

C GRUBU

GEYVE

16:00

GEYVESPOR

TARAKLISPOR

"

HACIKIŞLA

16:00

YEŞİLYURTBELDE

HENDEKDEREKÖY

"

KOCAALİ SUNİ ÇİM

16:00

KOCAALİSAHİL

SAKARYATEKSPOR

"

AKYAZI

16:00

AKYAZIGÜCÜSPOR

ASKUZULUKSPOR

D GRUBU

KARAAPTİLER

16:00

AŞAĞIKİRAZCA

BÜYÜKDEREŞAHİN

"

17 Eyl 2014 - 12:46 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.