Süper ve 1.Amatör Kümede haftanın maç sonuçları

Süper ve 1.Amatör Kümede haftanın maç sonuçları

SÜPER AMATÖR A 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

KAZIMİYESPOR

ADAPAZARISPOR

 0-3

 

Saha Yok

ASAKYAZISPOR

YENİKENTFIRAT

 2-1

28.9.2014 16:00

Akyazı

P.GENÇLERGÜCÜ

SAPANCAGENÇLİK

 1-2

28.9.2014 16:00

Pamukova

KUYUDİBİSPOR

KARASUAZİZİYE

 

28.9.2014 18:00

Erenler Suni

KOCAALİSPOR

HACIKIŞLASPOR

 1-1

28.9.2014 16:00

Kocaali Suni

FERZLİSPOR

ARİFİYESPOR

 2-1

28.9.2014 16:00

Ferizli

SÜPER AMATÖR B

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

KUZULUKERSOY

SÖĞÜTLÜSPOR

 0-6

27.9.2014 16:00

Karasu Suni

GARAJLARTAÇ

DEMİRSPOR

 2-1

27.9.2014 18:00

Erenler Suni

YENİHENDEKSPOR

KIRKPINARSPOR

 2-0

27.9.2014 16:00

Hendek

SAPANCAAKADEMİ

HARMANLIKSPOR

 0-0

27.9.2014 16:00

Sapanca

HANLIKÖYSPOR

SAHİLKARADENİZ

 1-0

27.9.2014 16:00

Hanlı

ERENLERSPOR

TAŞBURUNSPOR

 3-1

27.9.2014 20:00

Erenler Suni

1.AMATÖR A GRUBU

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

AKÇAYSPOR

HENDEKGENÇLİK

 1-2

27.9.2014 16:00

Kırkpınar

ÇAYKIŞLASPOR

TAŞKISIĞISPOR

 10-0

27.9.2014 16:00

Erenler Suni

AKYAZISPOR

YENİALANDÜZÜ

 2-3

27.9.2014 16:00

Akyazı

KIŞLAÇAYSPOR

NURİOSMANİYE

 

28.9.2014 18:00

Arifiye Suni

LİMANDERESPOR

PAMUKOVASPOR

 1-3

27.9.2014 16:00

Söğütlü

HENDEKAKOVA

ALTINDERESPOR

 10-2

28.9.2014 16:00

Akova

1.AMATÖR B GRUBU

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

S.KURTKÖYSPOR

BAYATSPOR

 1-3

28.9.2014 16:00

Kurtköy

HARUNUSTASPOR

FERİZLİKARADENİZ

 0-1

27.9.2014 16:00

Altındere

KUZULUKSPOR

ASARİFİYESPOR

 1-1

28.9.2014 16:00

Kuzuluk Suni

YUVALIDERESPOR

ÇAMLICABELDE

 3-1

28.9.2014 16:00

Yuvalıdere

KAYNARCASPOR

Ç.BEKİRPAŞASPOR

 2-6

26.9.2014 20:00

Karaman Suni

KIZILKAYASPOR

PAZARKÖYEĞİTİM

 3-3

28.9.2014 16:00

Geyve

1.AMATÖR C GRUBU

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

YILDIRIMSPOR

ALAAĞAÇSPOR

 3-1

26.9.2014 20:00

Erenler Suni

HENDEKDEREKÖY

GEYVESPOR

 1-2

27.9.2014 16:00

Hacıkışla

TARAKLISPOR

HACIMERCAN

 0-1

27.9.2014 16:00

Geyve

KARAAPTİLERAKIN

KOCAALİSAHİL

 7-2

28.9.2014 16:00

Karaaptiler

SAKARYATEKSPOR

HIZIRTEPEÖZEN

 1-1

28.9.2014 16:00

Karaman Suni

ÇINARLIKGENÇLİK

YEŞİLYURTBELDE

 2-3

28.9.2014 16:00

Altındere

1.AMATÖR D GRUBU

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

KARAPÜRÇEKSPOR

HENDEKBOĞAZ

 3-1

28.9.2014 16:00

Erenler Çim

ASKUZULUKSPOR

AŞAĞIKİRAZCA

 3-2

27.9.2014 16:00

Kuzuluk Suni

BÜYÜKDEREŞAHİN

KARAÇAMSPOR

 2-2

26.9.2014 20:00

Arifiye Suni

KARASUKÜLTÜR

HARBİŞSPOR

 1-1

28.9.2014 16:00

Karasu Suni

CİHADİYESPOR

SARICALARSPOR

 0-7

27.9.2014 16:00

Pamukova

YEŞİLLERGENÇLİK

AKYAZIGÜCÜSPOR

 0-2

28.9.2014 16:00

Hendek

29 Eyl 2014 - 11:55 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.