Amatörde 2.yarı başlıyor.İşte ilk maçlar

Sakarya Süper ve 1.Amatör'de 2.yarı başlıyor.İşte 2.yarının ilk maçları.Süper Amatörde As Akyazı Cumartesi günü saat 14.00 de Kocaali spor'u konuk edecek

SÜPER AMATÖR B GRUBU 12 HAFTA MAÇ PROĞMI

04-01-2020 Cuartesi

Sapancagençlikspor — Karapürçekspor

Sapanca Atatürksaat 14:00

Kazımiyespor — Erenlerspor

Kazımiye  Saat 14:00

Geyvespor — Arifiyespor

Geyve  Saat 14:00

Asakyazıspor — Kocaalispor

Akyazı Suni  Saat 14:00

Tüvasaşdemirspor — Hendekdereköyspor

Erenler Atatürk                Saat 14:00

SÜPER AMATÖR   A GRUBU   12 HAFTA  MAÇ PROĞMI

05-01-2020  PAZAR

Karaaptilerakınspor — Karasuaziziyespor

Karaaptiler         Saat 14:00

Serdivanspor — Sakaryakırkpınarspor

Erenler Atatürk                Saat 14:30

Kışlaçayspor — Kocaalisahilspor

Kışlaçay                  Saat 14:00

Karasuspor — Çaybaşıbekirpaşaspor

Karasu Suni        Saat 14:00

Yeşilyurtbeldespor — Harmanlıkspor

Akyazı Suni         Saat 14:00

1.AMATÖR A GRUBU –

04, 01,2020 CUMARTESİ

Akyazıakınspor — Küçücekbeldespor

Akyazı Suni         Saat 18:00

Akartepespor — Fırtınagençlerbirliğispor

Söğütlü                  Saat 14:00

Serdivanesentepegölspor — Alaağaçspor

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat 18:00

Limanderespor — Hızırtepeözenspor

Ferizli Suni          Saat 14:00

Yeşillergençlikspor — Yenialandüzüspor

Hendek Suni      Saat 14:00

Taraklıspor — Kocatöngelspor

Taraklı   Saat 14:00

1.AMATÖR B GRUBU

04,01,2020 CUMARTESİ

Akyazıgücüspor — Akyazıspor

Akyazı Suni         Saat 16:00

Hayreddinspor — Hacımercanspor

Mekece              Saat 13:00

Hanlıköyspor — Akyazıçınarlıkgençlikspor

Arifiye Belediye Kompleksi         Saat 14:00

Sakaryatekspor — Büyükyanıkspor

Erenler Atatürk                Saat 16:00

Ozanlargücüspor — Kızılcıkspor

Erenler Atatürk                Saat 18:00

Olymtourharunustaspor — Hendekboğazspor

Kuzuluk Suni      Saat 14:00

1.AMATÖR C GRUBU

05,01,20210 PAZAR

Kuzulukspor — Keremalispor

Kuzuluk Suni      Saat:14:00

Aşağıkirazcaspor — Yuvalakspor

Arifiye Belediye Kompleksi         Saat:15:00

Kaynarcaspor — Taşkısığıspor

Kaynarca Suni   2020 Saat:15:00

Hendekyenimahallespor — Sakaryashçekspor

Hendek Suni      Saat:14:00

Yağcılarspor — Akovabarışspor

Akyazı Suni         Saat  16 00

1.AMATÖR D GRUBU  08,12,2019  PAZAR

Pazarköyeğitimspor — Taşburunspor

Akyazı Suni         Saat:18:00

Garajlartaçspor — Sakaryacaddesispor

Erenler Atatürk                Saat:16:30

Akçayspor — Altınderespor

Hacımercan Suni              Saat:14:00

Kazımpaşabirlikspor — Hacıkışlaspor

Karaman Suni Çim           Saat:16:00

Turnalıtelligölspor — Yuvalıderespor

Kaynarca Suni   Saat:13:00

02 Oca 2020 - 17:18 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.