Sakarya Amatör kümede 11.hafta karşılaşmaları

Sakarya Süper Amatör ve 1. Amatör kümede 11.hafta mücadeleleri Cumartesi ve Pazar oynanan maçlarla tamamlanacak.

TV264'den Abdussamed Basat'ın haberine göre...

Sakarya Süper Amatör ve 1. Amatör 11.hafta fikstürü, maç saatleri ve sahaları şu şekilde;

 

SÜPER AMATÖR A GRUBU 
08.12.2018

HARMANLIKSPOR — HENDEKDEREKÖYSPOR (Ekrem Karaberber Tesisleri) Saat 14.00
KARASUYALISPOR — ASAKYAZISPOR (Kocaali Suni) Saat 14.00
ALAAĞAÇSPOR — SAKARYATÜVASAŞSPOR (Akyazı Suni) Saat 16.30
SAPANCAGENÇLİKSPOR — HARBİŞSPOR (Sapanca Atatürk) Saat 14.00
SÖĞÜTLÜSPOR — AŞAĞIKİRAZCASPOR (Söğütlü) Saat 13.00

SÜPER AMATÖR B GRUBU 
08.12.2018

KARASUGÜVENSPOR — ERENLERSPOR (Karasu Suni) Saat 15.00
PAMUKOVA1968SPOR — AKOVABARIŞSPOR (Pamukova) Saat 13.00

09.12.2018

ADAPAZARISPOR — ARİFİYESPOR Karaman (Suni Çim) Saat 14.00
KOCAALİSPOR — OLYMTOURHARUNUSTASPOR (Kocaali Suni) Saat 14.00
SAKARYAKIRKPINARSPOR — KIŞLAÇAYSPOR (Kırkpınar) Saat 14.00
FERİZLİSPOR — ARİFİYEKALAYCISPOR (Belirlenmedi)

1.AMATÖR A GRUBU

09.12.2018

KÜÇÜCEKBELDESPOR — SAKARYACADDESİSPOR (Akyazı Suni) Saat 14.00
TAŞBURUNSPOR — YENİALANDÜZÜSPOR (Akyazı Suni) Saat 18.00
AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR — HACIKIŞLASPOR (Akyazı Suni) Saat 20.00
54FUTBOLKULÜBÜ — HANLIKÖYSPOR (Karaman Suni Çim) Saat 18.00
GEYVEBAYATSPOR — KARAPÜRÇEKSPOR (Geyve) Saat 14.00
ŞEYHVARMAZSPOR — ÇAMLICABELDESPOR (Mekece) Saat 15.00

1.AMATÖR B GRUBU

08.12.2018

ALTINDERESPOR — AKÇAYSPOR (Akyazı Suni) Saat 20.30

09.12.2018

RASİMPAŞASPOR — KAYNARCASPOR (Hendek Suni) Saat 15.00
YEŞİLYURTBELDESPOR — KAZIMPAŞABİRLİKSPOR (Hendek Suni) Saat 12.30
AKYAZIGÜCÜSPOR — SİNANOĞLUSPOR (Akyazı Suni) Saat 16.00
HIZIRTEPEÖZENSPOR — GARAJLARTAÇSPOR (Arafiye Kalaycı Suni) Saat 14.00
LİMANDERESPOR — TARAKLISPOR (Ferizli Suni) Saat 14.00

1.AMATÖR C GRUBU

07.12.2018

TAŞKISIĞISPOR — KARAAPTİLERAKINSPOR Karaman Suni Çim Saat 20.00

08.12.2018 

AKARTEPESPOR — KUZULUKSPOR (Söğütlü) Saat 15.00
YUVALIDERESPOR — SAPANCAKURTKÖYSPOR (Yuvalıdere) Saat 14.00
FERİZLİKARADENİZSPOR — HAYRETTİNSPOR (Ferizli Suni) Saat 14.00
AKYAZIAKINSPOR — HENDEKBOĞAZSPOR (Akyazı Suni) Saat 18.30
ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR — HENDEKGENÇLİKSPOR (Emirler) Saat 13.30

1.AMATÖR D GRUBU
09.12.2018

SAKARYATEKSPOR — PAZARKÖYEĞİTİMSPOR (Arafiye Kalaycı Suni) Saat 18.00
ÇAYKIŞLASPOR — KARASUAZİZİYESPOR (Arafiye Kalaycı Suni) Saat 16.00
KAZIMİYESPOR — AKYAZISPOR (Kazımiye) Saat 14.00
HACIMERCANSPOR — KEREMALİSPOR (Sapanca Atatürk) Saat 14.00
KOCATÖNGELSPOR — SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR (Karaman Suni Çim) Saat 16.00
BAY — FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR

08 Ara 2018 - 13:09 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.