Süper ve 1.Amatör Kümede haftanın maç sonuçları

Sakarya Süper Amatör Küme ve Sakarya 1.Amatör Kümede haftanın maç sonuçları

Süper Amatör  A Grubu

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

KARASUAZİZİYE

KOCAALİSPOR

0-2 

20.9.2014 16:00

Karasu Suni

HACIKIŞLASPOR

KAZIMİYESPOR

3-0 

20.9.2014 16:00

Hacıkışla

SAPANCAGENÇLİK

SAKARYAKUYUDİBİ

1-0 

20.9.2014 16:00

Sapanca

YENİKENTFIRAT

P.GENÇLERGÜCÜ

2-1 

20.9.2014 16:00

Erenler Suni

ARİFİYESPOR

ASAKYAZISPOR

0-1 

20.9.2014 16:00

Arifiye Suni

ADAPAZARISPOR

FERZLİSPOR

4-1 

20.9.2014 18:00

Karaman Suni

 

 

 

 

 

Süper Amatör B Grubu

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

SAHİLKARADENİZ

KUZULUKERSOY

3-0 

20.9.2014 13:00

Karasu Suni

HARMANLIKSPOR

HANLIKÖYSPOR

1-1 

21.9.2014 19:30

Erenler Suni

DEMİRSPOR

YENİHENDEKSPOR

1-0 

21.9.2014 17:30

Erenler Suni

KIRKPINARSPOR

SAPANCAAKADEMİ

2-0

21.9.2014 16:00

Kırkpınar

TAŞBURUNSPOR

GARAJLARTAÇ

2-1 

21.9.2014 16:00

Taşburun

SÖĞÜTLÜSPOR

ERENLERSPOR

2-2 

21.9.2014 16:00

Söğütlü

 

 

 

 

 

1.Amatör A Grubu

 

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

NURİOSMANİYE

LİMANDERESPOR

2-3 

21.9.2014 18:00

Arifiye Suni

PAMUKOVASPOR

AKÇAYSPOR

3-1 

21.9.2014 16:00

Pamukova

TAŞKISIĞISPOR

KIŞLAÇAYSPOR

2-1

21.9.2014 16:00

Taşkısığı

YENİALANDÜZÜ

ÇAYKIŞLASPOR

 Tatil

19.9.2014 20:00

Karaman Suni

HENDEKGENÇLİK

HENDEKAKOVA

1-4 

21.9.2014 16:00

Hendek

ALTINDERESPOR

AKYAZISPOR

3-0 

20.9.2014 16:00

Altındere

1.Amatör B Grubu

 

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

ÇAYBAŞIBEKİRPAŞA

SAPANCAKURTKÖY

6-2 

21.9.2014 16:00

Emirler

ÇAMLICABELDESPOR

KAYNARCASPOR

0-8 

21.9.2014 16:00

Çamlıca

ASARİFİYESPOR

YUVALIDERESPOR

2-1 

21.9.2014 16:00

Arifiye Suni

FERİZLİKARADENİZ

KUZULUKSPOR

4-1 

21.9.2014 16:00

Ferizli

PAZARKÖYEĞİTİM

HARUNUSTASPOR

4-2 

21.9.2014 16:00

Pazarköy

BAYATSPOR

KIZILKAYASPOR

3-1 

20.9.2014 16:00

Bayat

1.Amatör C Grubu

 

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

HIZIRTEPEÖZEN

YILDIRIMSPOR

0-0 

20.9.2014 18:00

Erenler Suni

KOCAALİSAHİL

SAKARYATEKSPOR

0-6 

21.9.2014 16:00

Kocaali Suni

HACIMERCAN

KARAAPTİLERAKIN

4-2 

21.9.2014 16:00

Sapanca

GEYVESPOR

TARAKLISPOR

2-2

21.9.2014 16:00

Geyve

YEŞİLYURTBELDE

HENDEKDEREKÖY

3-1 

21.9.2014 16:00

Hacıkışla

ALAAĞAÇSPOR

ÇINARLIKGENÇLİK

2-0 

20.9.2014 16:00

Akyazı

1.Amatör D Grubu

 

 

 

 

1.Takım

2.Takım

Sonuç

Tarih ve Saat

Saha

SARICALARSPOR

KARAPÜRÇEKSPOR

1-3

20.9.2014 20:00

Erenler Suni

HARBİŞSPOR

CİHADİYESPOR

7-0

19.9.2014 20:00

Erenler Suni

KARAÇAMSPOR

KARASUKÜLTÜR

1-3 

20.9.2014 18:00

Arifiye Suni

AŞAĞIKİRAZCA

BÜYÜKDEREŞAHİN

1-2 

21.9.2014 16:00

Karaaptiler

AKYAZIGÜCÜSPOR

ASKUZULUKSPOR

2-0 

21.9.2014 16:00

Akyazı

HENDEKBOĞAZ

YEŞİLLERGENÇLİK

1-0 

20.9.2014 16:00

Hendek

#

22 Eyl 2014 - 11:01 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.

01

sıtkı koç - Hacınızla demirle oynamadimi.ne kazimiyesi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 22 Eylül 11:01