MHP'den Koronavirüs açıklaması

Olur da yapabileceğimiz bir şey olursa bizler de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ve Akyazı Ülkü Ocak Teşkilatı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanındayız.

Milliyetçi Hareket Partisi başkanı Ali Dertli Koronavirüs ve yapabileceklerimiz başlığı altında bir basın açıklaması yayınladı.

İşte o açıklama

Saygıdeğer Akyazı'lı hemşerilerim;

Dünya ve ülke olarak çok büyük bir imtihandan geçtiğimiz şu günlerde siz değerli vatandaşlarımıza #evde kalın# diye tavsiyelerde bulunurken inanın bizler de çok ama çok zorlanıyoruz.

Sizlerin dertleriyle dertleniyor, sıkıntılarınızı göğüslüyoruz.

Bu süreçte devletimiz Cumhurbaşkanımız nezdinde #bizbizeyeteriz# bağış kampanyası başlatmış olup, MHP Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet BAHÇELİ Beyefendi de buna açık desteğini ilan etmiş vaziyette ve devletinin yanında olduğunu göstermiştir.

Kampanya çığ gibi büyümekte ve bir taraftan da ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırılmaya çalışılmaktadır.

Biz TÜRK milletiyiz, paylaşmasını biliriz.

Herkes yanındaki komşusunu kollayıp gözetir ve bizler bu sıkıntıları bir şekilde aşarız.

Fakat bu illetten kurtulmak içinde uyarıları dikkate almalı ve en azından belli bir süreliğine daha evlerimizde kalmalıyız.

Devletimiz bu illetten en az hasarla kurtulmamız için çeşitli önlemleri devreye sokarken görüyorum ki halen daha işin ciddiyetini kavrayamamış ve sokaklardayız.

Devletimizin bütün birimleri, sağlıkçılarımız mesai mefhumu gözetmeden işinin başındadır.Lütfen....

Olur da yapabileceğimiz bir şey olursa bizler de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ve Akyazı Ülkü Ocak Teşkilatı olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle her birinizi saygı ve hürmetle selamlarken,bir an önce hayatın normal akışına dönmesini arzu ediyor  hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Sayın genel başkanımızın Dr. Devlet Bahçeli beyin sözü sözümüzdür "Zaman geldiğinde hayat normalleşecek, birbirimizle kucaklaşacağız. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz"#Bizbizeyeteriz TÜRKİYE#

07 Nisan 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.