Akyazı Küçük Sanayi Sitesindeki internet sıkıntısı son buluyor

Akyazı Küçük Sanayi Sitesinde yaşanmakta olan internet ulaşım sıkıntısı Sanayi Sitesinin Dernek Başkanı Sarı Türk Telekom ile görüşüp yaşamakta olan sıkıntıyı atlattı

Akyazı Küçük Sanayi Sitesinde yaşanmakta olan internet ulaşım sıkıntısı Sanayi Sitesinin Dernek Başkanı Ömer Çetin Sarı’yı harekete geçirdi ve Türk Telekom saha Amiri Adem Kümbet ile birlikte Sakarya’ya giderek İl Telekom Müdürü Ali Rıza Hanedar ile görüşüp yaşamakta oldukları sıkıntıyı yüz yüze görüşmek suretiyle anlattı.

İl Telekom Müdürü Hanedar, yaptığı ziyaret için Ömer Çetin Sarı’ya teşekkür etti ve sıkıntının giderilmesi konusunda hemen harekete geçeceklerini ve en kısa zamanda da gidereceklerini dile getirdi.

Ömer Çetin Sarı’da uzun zamandan beri yaşadığımız internet sıkıntısından inşallah yakında tamamen kurtulacağız dedi ve kendisini ilgiyle karşılayan İl Müdürüne teşekkür etti.

13 Şubat 2020 - Teknoloji


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.