Taksilerde tek çift plaka uygulaması başlıyor

Adapazarı'nda bu geceden itibaren virüs tedbirleri kapsamında taksilerde tek çift plaka uygulamasına geçiriyor. Buna göre 3 Nisan saat 00.01'den itibaren çift plakalar trafiğe çıkacak.

SERHAT YILMAZ'IN HABERİ

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle,  bir sare önce 81 il valiliğine gönderdiği koronavirüs tedbirleri kapsamında ilimizde taksiler için tek plaka çift uygulamasına geçirdi

Adapazarı Otomobilciler ve Şöförler Odasından bugün 'Önemli' başlığıyla şoför esnaflarına gönderilen mesajda il hıfzıssıhha kurulunun bu yönde karar aldığı belirtilerek şöyle denildi.

 

 

  Karar gereği ticari taksilerin trafiğe çıkışlarında 02 Nesan 2020 Perşembe gün saat 0.100'den 02 Nisan 2020 saat 24.00'e kadar plakasının son rakamı tek olan ticari araçlar trafiğe çıkabilecektir.

 03 Nisan 2020 Cuma günü saat 00.01'den 03 Nisan 2020 saat 24.00'e kadar plakasının son rakamı  çift olanlar trafiğe çıkasileceklerdir.

  Cumartesi tek. Pazar çift olarak bu şekilde devam edecektir.

 Yapılacak kontrollerde cezalı duruma düşüymemesi için gereğinin yapılmasını rica ederim. Ş.Feridun Canbaz

02 Nisan 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.