Süper ve 1.Amatörde haftanın programı

Sakarya Süper ve 1.Amatör lige haftanın maç programı.Yine nefes kesecek seyir zevki yüksek olacak maçlar

Sakarya Süper Amatör temsilcimiz As Akyazı Spor Karasu deplasmanında Karasu Yalı Spor ile Pazar günü saat 14.00 Karasu stadında karşılaşacak.

1 Amatörde ise Lider Alaağaç Spor Kuzuluk Stadında Pazar günü saat 15.30’da en yakın rakibi Yeni Alan Düzü Spor ile karşı karşıya gelecek.

1.Amatörün başarılı takımı Yuvalak Spor ise Akyazı stadında Pazar günü saat 20-00 de Sakarya Schek Spor ile kozlarını paylaşacak.

16-11-2019  CUMARTESİ

Karaaptilerakınspor — Karasuspor

Karaaptiler         Saat:14:00

Karasuaziziyespor — Yeşilyurtbeldespor

Karasu Suni        Saat:14:00

Sakaryakırkpınarspor — Söğütlüspor

Kırkpınar             Saat:14:00

Kocaalisahilspor — Harmanlıkspor

Kocaali Suni        Saat:14:00

Serdivanspor — Kışlaçayspor

Ekrem Karaberber Tesisleri        Saat:15:000.

SÜPER AMATÖR KÜME   B GRUBU  8  HAFTA  MAÇ PROGMI

17-1-2019  PAZAR

Karasuyalıspor — Asakyazıspor

Karasu Suni        Saat:14:00

Karapürçekspor — Hendekdereköyspor

Erenler Atatürk Saat:17:00

Erenlerspor — Kocaalispor

Erenler Atatürk Saat:15:00

Sapancagençlikspor — Kazımiyespor

Sapanca Atatürk8. Saat:14:00

Tüvasaşdemirspor — Arifiyespor

Erenler Atatürk Saat:13:00

AMATÖR C GRUBU  16,11,2019  CUMARTESİ

Kuzulukspor — Kaynarcaspor

Erenler Atatürk                Saat:14:00

Keremalispor — Hendekyenimahallespor

Akyazı Suni        Saat:16:00

Ferizli2011spor — Akovabarışspor

Ferizli Suni          Saat:15:00

Yuvalakspor — Sakaryashçekspor

Akyazı Suni        Saat:20:00

Şeyhvarmazspor — Aşağıkirazcaspor

Mekece    Saat:15:00

Yağcılarspor — Taşkısığıspor

Akyazı Suni        Saat:14:00

1.AMATÖR D GRUBU  16,11,2019 CUMARTESİ

Pazarköyeğitimspor — Kazımpaşabirlikspor

Akyazı Suni        Saat 18:00

Taşburunspor — Turnalıtelligölspor

Erenler Atatürk                Saat 20:00

Sakaryacaddesispor — Harbişspor

Erenler Atatürk                Saat:18:00

Altınderespor — Yuvalıderespor

Akyazı Suni        Saat:12:00

Garajlartaçspor — Akçayspor

Erenler Suni       Saat:16:00

1.AMATÖR A GRUBU 17,11,2019 PAZAR

Akyazıakınspor — Limanderespor

Akyazı Suni        Saat:18:00

Küçücekbeldespor — Yeşillergençlikspor

Akyazı Suni        Saat:14:00

Fırtınagençlerbirliğispor — Kocatöngelspor

Erenler Atatürk                Saat:19:00

Alaağaçspor — Yenialandüzüspor

Kuzuluk Suni     Saat:15:30

Akartepespor — Serdivanesentepegölspor

Söğütlü                Saat:14:00

Taraklıspor — Hızırtepeözenspor

Taraklı  Saat:15:00

1.AMATÖR B GRUBU 17 ,11,2019 PAZAR

Akyazıgücüspor — Sakaryatekspor

2019-Akyazı Suni             Saat:16:00

Akyazıspor — Ozanlargücüspor

Akyazı Suni        Saat:20:00

Hacımercanspor — Hendekboğazspor

Hacımercan Suni             Saat:14:00

Akyazıçınarlıkgençlikspor — Kızılcıkspor

Kuzuluk Suni     2019 Saat:13:00

Hayreddinspor — Hanlıköyspor

Mekece              Saat:14:00

Olymtourharunustaspor — Büyükyanıkspor

Akyazı Suni        Saat:12:00

15 Kas 2019 - 12:23 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Akyazi.net Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akyazi.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Akyazi.net editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Akyazi.net değil haberi geçen ajanstır.