Sosyal medya fuhuş ilanından geçilmiyor! Twitter’a Sakarya yazmaya korkar olduk

Sakarya'da sosyal medya üzerinden fuhuş rezaleti yaşanıyor. Sektör mensupları özellikle ‘Sakarya’ etiketini kullanarak açık açık fuhuş ilanı veriyorlar

+2
Haber albümü için resme tıklayın

MEDYABAR.COM

Sosyal medya fuhuş sektörü tarafından da etkin şekilde kullanılıyor. İlimizde de sayıları giderek artan fuhuş pazarlığı, şehir isimleri üzerine etiket kullanılarak sanal ortama taşındı.

Şehir isimleri üzerine etiket kullanarak, açık adresleri, telefon numaraları ve fotoğraflarını hiç çekinmeden paylaşmaları bu kadar da olmaz dedirtiyor.


Twitter'da arama kısmına ‘  Sakarya’ yazarak kısa bir gezintiyle çok sayıda açılan profille fuhuş pazarlığının yapıldığı görebilirsiniz. Ulaşmanın çok kolay olduğu ve alenen yapılan bu pazarlıklara hiç alakanız olmasa bile şahit olmanız mümkün.

Sosyal medya kullanıcısı çocukların bu ve benzer içeriklere ulaşmaması için ailelerinin gerekli tedbirleri almaları gerekiyor.

TEMMUZ’DA 19 KİŞİYE FUHUŞTAN İŞLEM YAPILDI

Sakarya genelinde Temmuz ayı içerisinde çok sayıda adrese fuhuş operasyonu düzenlendi. Bir ayda 19 kişiye fuhuştan işlem yapılırken 5 ikamet ise mühürlendi. Ayrıca fuhuşa karışan 4 yabancı uyruklu kadın ise sınır dışı edildi.

05 Ağu 2022 - 10:26 - Asayiş