Başkan Soykan Muhtarlarla toplantı yaptı

Akyazı Belediye başkanı Bilal Soykan merkez mahalleler olan Cumhuriyet, İnönü, Konuralp, Ömercikler, Yeni Mahalle, Fatih, Hastane ve Yunus Emre Mahalle Muhtarları ile Belediye meclis salonunda bir araya geldi,

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Muhtarlara göreve geldiği günden itibaren toplantıya katılan muhtarların mahallelerinde belediye olarak yapılan hizmetleri ve yapılacak olan çalışmaları anlattı, Muhtarlara isteklerini sordu, Muhtarları dinledi.

Toplantıda konuşan belediye başkanı Soykan, yoğun bir çalışma dönemine gireceklerini, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek yapacakları çalışmalarla ilgili olarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunacaklarını, bu toplantılardan ilkini bugün yaptıklarını söyledi ve yararlı geçen toplantıda belediye olarak davet ettiğimiz ve dinlediğimiz muhtarlarımızla samimi bir ortamda cereyan eden bu toplantıda düşüncelerimizi paylaştık dedi.

Toplantıda söz alıp konuşan mahalle muhtarları da mahallelerine ilişkin sorunları dile getirdiler ve o sorunların çözümü konusunda belediye başkanı Bilal Soykan’dan destek talebinde bulundular.  Düzenlenen toplantıya Akyazı Muhtarlar derneği başkanı Ahmet Savaş’ta katıldı.

 

 

26 Tem 2022 - 16:07 - Gündem