Yok artık! Burası Tiktok değil D-100 karayolu!

D-100 Karayolu Karapürçek kavşağındaki trafik ışıklarında duran otomobilden inen üzerlerinde çarşaf gözlerinde güneş gözlüğü bulunan 4 genç, D-100 Karayolunda yaptıkları ile yok artık dedirtti. Işıklarda herkesin şaşkın bakışları arasında oynadılar.

Video için play'e tıklayın

MEDYABAR.COM-    Adapazarı  D-100 Karayolu  Karapürçek Kavşağındaki trafik ışıklarında kaydedilen görüntüler pes dedirtti. 
Gece saatlerinde kaydedilen görüntülerde çarşafların göz kısımlarını keserek üzerlerine giyen bir grup genç, bindikleri otomobil trafik ışıklarında durduğu anda durduklarında araçtan inerek diğer sürücülerin şaşkın bakışları altında oynamaya başladılar. Bir film senaryosunu andıran görüntülerde karayolunun ortasında oynayan gençler trafik ışıkları yeşil yandığında ise yeniden araca binerek bu kezde, camlardan çıkarak tehlikeli eğlencelerine yol boyunca devam ettiler..

POLİS NOKTASINDAN SORUNSUZ GEÇTİLER
Görüntülerin devamında, trafiği tehlikeye atan gençlerin bulunduğu otomobil, Şehire giriş noktası olan Serdivan 32 Evler Polis noktasından geçmesi de yer alıyor. Üzerlerinde beyaz çarşaf gözlerinde güneş gözlüğü olan gençler polis noktasında durdurulmadan geçtiler..

Gençlerin, giydikleri çarşaflarla trafikte tehlikeli hareketler yapma nedenlerinin sosyal medyada beğeni almak için olduğu  düşünülüyor..

İŞTE O 4 GENCİN KARAYOLUNDA ŞAŞIRTAN HAREKETLERİ VE SONRASINDA CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLEN YOK ARTIK DEDİRTEN O GÖRÜNTÜLERİ..

24 Tem 2022 - 01:48 - Asayiş