Belediye Başkanı Soykan Ankara’yı turladı

Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan bizi ziyaret programı ile ilgili olarak Ankara’ya gitti ve ziyaretlerini gerçekleştirip geri döndü.

Haber albümü için resme tıklayın

Başkan Soykan’ın Ankara turunda ziyaretlerinden birini de Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a yaptı. Bayraktar’ı Birlikte ziyaret eden başkan Soykan, bu ziyaretinde Akyazı’yı konuştuklarını söyledi ve ziyarette göreve geldikten sonra yaptığım çalışmalarla ilgili bilgileri Sayın Genel başkanımıza aktardım dedi.

Şemsi Bayraktar’ın Akyazılı olmasının kendileri açısından şans ve çok önemli olduğunu söyleyen başkan Soykan, Türkiye’nin en önemli Sivil Toplum kuruluşu olan ve hayati bir konuma sahip Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı değerli büyüğümüz Şemsi Bayraktar daima yanımızda oldu ve bizi destekledi. Verdiği katkılar için de kendisine bu ziyarette teşekkür ettim dedi ve gösterdiği misafirperverlik içinde Bayraktar’a teşekkür etti.

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’da memleketinin belediye başkanının kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve çalışmalarını dikkatli bir şekilde takip ediyorum. Hizmetlerinden ötürü hem kendisine hem de ekibine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını temenni ediyorum açıklaması yaptı.

Akyazı Belediye başkanı Bilal Soykan, TZOB Genel Merkezine yaptığı ziyaretten sonra Spor-Toto Genel Müdürlüğü başta olmak üzere programladığı kurumlara da ziyaretlerini ve görüşmelerini yapıp Akyazı’ya geri döndü.

 

 

20 Tem 2022 - 16:05 - Gündem