Kandıra'dan Sakarya'ya bir acı haber daha! Önce 25 yaşındaki Sümeyye, sonra 22 yaşındaki Ali...

Sakaryalıların akın ettiği Kocaeli'nin Kandıra ilçesindeki sahillerden Sakarya'ya acı haberler gelmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Serdivanlı Sümeyye'nin can verdiği Karadeniz sularında bugün de 22 yaşındaki Ali'yi kaybettik

Büyütmek için resme tıklayın

Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde serinlemek için denize giren genç boğuldu.

Sakarya'dan gelerek Cebeci sahilinde denize giren Ali Uzun (22), bir süre sonra çırpınmaya başladı. Uzun, birlikte denize girdiği arkadaşı ve çevredekiler tarafından sudan çıkarıldı.

Bilinci kapalı şekilde sahile çıkarılan genç,  sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Uzun, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Pazartesi günü de arkadaşlarıyla Kandıra'ya yüzmek için giden 25 yaşındaki Sümeyye Yılmaz isimli genç boğulma tehlikesi geçirdi. Kandıra Uzunkum Yelkenkayalar mevkiinde yaşanan olayda cankurtaranlar tarafından kıyıya çıkartıldıktan sonra Kandıra M. Kazım Dinç  Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sümeyye Yılmaz tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti

Genç Sümeyye, ikindi namazına müteakip Beşköprü Karaaslan Camii'nde kılınacak cenaze namazı sonrası Dernekkırı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

19 Tem 2022 - 16:20 - Gündem