Gazete Patronu Yüksel'in oğlu dünyaevine girdi

Bizim Sakarya Gazetesinin Kurucusu, Adnan-Aylin Yüksel çiftinin oğlu Azer ile Özlem-Işık Tüysüz çiftinin kızı Aleyna dünya evine girdi.

+17
Haber albümü için resme tıklayın

Bizim  Sakarya Gazetesinin İmtiyaz Sahibi olan Azer Yüksel ile Aleyna Tüysüz için Sapanca Gölbaşı’nda bir tesiste gerçekleşen düğün töreni gerçekleştirildi. Renkligörüntülerin ev sahipliği yaptığı cemiyette Aleyna & Azer çifti dans gösterileri eşliğinde salona girişyaparken dansçılara eşlik etti. Gecede ayrıca Kafkas yöresine ait dans gösterileri de sahnelendi.

  Genç çiftin nikahını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken, nikah şahitliklerini ise;TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, MHP GrupBaşkanvekili ve Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül, CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş,, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever üstlendi.
Rüya gibi geçen, dillere destan düğün cemiyetine katılan davetliler arasında; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı ve Ak Parti 24 25 26 ve 27 dönem Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Hasan Ali Çelik,Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) başkanı Muzaffer Elmas, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, , Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, SöğütlüBelediye Başkanı Koray Oktay Özten, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Erdal Köse,  SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Kent Şurası Başkanı Erol Öztürk, Sakarya yazarlar ve şairler dayanışma derneği Kurucu Başkanı Halil Müftüoğlu ile Belediye Meclis üyeleri, Siyasi Parti Yöneticileri, iş, siyaset, medya, spor, STK,  sağlık, askeri camiasından tanınmış isimler yer aldı.

18 Tem 2022 - 20:58 - Yaşam