Karadeniz Akyazı’dan 2 can aldı Taha Yasin’in cansız bedeni bulundu Yunus aranıyor

Karadeniz can almaya devam ediyor, Cebeci’de denize giren 2 gençten 23 yaşındaki Taha Yasin’in cansız bedeni bulunurken kaybolan Yunus Çakır’ı arama çalışmaları devam ediyor

Olay, dün akşam saatlerinde Kandıra Cebeci Plajı'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kandıra'ya deniz girmek için gelen Sakaryalı iki arkadaş, denize girdikten bir süre sonra gözden kayboldu.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI
Olayı gören çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine Sahil Güvenlik ve  Kocaeli Sahilleri Su Kazaları Engelleme Merkezi (KOSKEM) ekipleri sevk edildi. Denize gençleri arayan kurtarma ekiplerince 2 arkadaştan, 23 yaşındaki Taha Yasin Hacısüleymanoğlu'nun  cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp olan Yunus Çakır için arama kurtarma çalışmaları ise devam ediyor.

Taha Yasin yarın Akyazı’da toprağa verilecek

Ali Kemal Hacısüleymanoğlu’nun torunu, Emin Ali Hacısüleymanoğlu’nun oğlu, Recep, Halil İbrahim, Yakup ve Hakkı Hacısüleymanoğlu’nun yeğenleri, Ali İhsan Hacısüleymanoğlu’nun kardeşleri Taha Yasin Hacısüleymanoğlu’nun. Cenazesi yarın öğlen sonrası Vakıf Mahallesi aile mezarlığına toprağa verilecek.

12 Tem 2022 - 09:41 - Asayiş